CONCEPT

Jaunuolio kambariui

Apie kolekciją:

Ši kolekcija puikiai tiks šiuolaikiškam vaiko ar jaunuolio kambariui. Baldų CONCEPT fasadinės dalys gali būti ryškių spalvų. Jūs galite jas pasirinkti ir sukurti neprilygstamą interjero akcentą. Aukštos natūralaus medžio kojelės suteikia baldams lengvumo. Be to, šio modelio baldai leidžia lengvai išvalyti vietas, esančias po jais.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkti internetu

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Kolekcija, įgyvendinanti svajones! Su šia baldų kolekcija galėsite sukurti unikalų interjerą, prisitaikantį prie kintančių Jūsų atžalos poreikių. Ryškios spalvos ir estetiškas dizainas sukurs savitą erdvę, kurioje bus malonu ir mokytis, ir žaisti.

Pasinaudokite VoxBox programėle

Išbandykite programėlę VOXBOX. Su ja galėsite lengvai projektuoti norimą namų interjero stilių. Programėlėje Jūs taip pat rasite jau sukurtų idėjų, kurias galėsite iš karto arba pakeitę vos kelias detales pritaikyti savo namams.

Naudoti simuliatorių
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.