Transformuojami stalai valgomajam TERRANEO

Italijoje įsikūrusi įmonė TERRANEO puoselėja italų baldų gamybos ir dizaino tradicijas daugiau nei 50 metų. Šios įmonės specializacija – transformuojami stalai, taupantys erdvę būstuose.

Stalai gaminami iš tvirtų, aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančių medžiagų ir plokščių, mechanizmai taip pat yra itin efektyvūs ir kokybiški.

Baldų kolekcijos TERRANEO

Išskleidžiami stalai dėl išskirtinių privalumų vertinami jau seniai. Šiandien šio tipo baldai tobulinami remiantis naujausiomis technologijomis. Taip siekiama atitikti ne tik šiuolaikines stiliaus tendencijas, bet ir aukščiausius kokybės standartus. TERRANEO transformuojami stalai – tai patrauklus ir šiuolaikiškas pasirinkimas tiems, kurie ieško ypatingos dermės tarp kokybės ir modernaus dizaino.

Stalas ir darbui, ir šeimos susibūrimams

Šiuo metu „Smart baldai“ parduotuvėse rasite vieną populiariausių ir plačiausiai pritaikomų stalų modelių. Tai – iki 186 centimetrų išplečiamas transformuojamasis stalas EXTEND. Elegantiškas jo dizainas ir plati spalvų paletė leidžia pritaikyti baldą tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiškame minimalistiniame interjere.

Valgomojo stalai įprastai užima labai daug vietos, tad mažuose būstuose jų stengiamasi išvengti. Visgi, didesnio stalo dažnai prireikia norint prie stalo susėsti gausesniam žmonių skaičiui – susirinkus visai šeimai ar sulaukus svečių. Transformuojami stalai EXTEND gali puikiai atlikti kelias funkcijas ir kone akimirksniu prisitaikyti prie skirtingų Jūsų poreikių.

Įrengę stalą prie sienos kaip stilingą konsolę, jį galėsite naudoti kambarinėms gėlėms laikyti. Šis baldas gali virsti ir siauru naktiniu staliuku miegamajame. Tokie išskleidžiami stalai taupo vietą ypač pastebimai. Naudojant juos, svetainė taps erdvesne ir patogesne vieta judėti.  Šiek tiek padidinus baldą, jis virs patogia darbo vieta tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Dalis stalo prasiskiria, o į atsiradusią vietą įdedama viena ar kelios baldo šone laikomos plokštės. Pilnai išskleidus stalą, prie jo gali patogiai susėsti 8 žmonės. Skirtingos dydžių variacijos leidžia baldą pritaikyti kiekvienai situacijai, o plati spalvinė gama – ir prie klasikinio, ir prie bohemiško interjero.

Kokybė – prioritetas 

Didžiuojamės galėdami sakyti, jog šie transformuojami stalai gaminami iš aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančių medžiagų. Stalo plokščių gamybai naudojamas dvigubas suspaudimas, o funkcionalumui užtikrinti – itališkas, ypatingai tvirtas transformavimo mechanizmas.

„Smart baldai“ komanda bendradarbiauja tik su ypač atidžiai atrinktais partneriais. Įmonė TERRANEO – viena iš tokių. Jų išskleidžiami stalai gaminami taikant 50 metų patirtį, tad galime užtikrinti ne tik aukštą kokybę, bet ir ilgaamžiškumą. Transformuojami baldai – tai racionalus sprendimas mėgstantiems funkcionalumą.

Domina platesnė informacija? Norite apžiūrėti šį stalo modelį gyvai? Atvykite į artimiausią „Smart baldų“ saloną. Mielai atsakysime į iškilusius klausimus, suteiksime profesionalią konsultaciją ir padėsime išsirinkti tinkamiausią stalą jaukiems, išmaniems namams.

Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.