Spinta - lova SMARTBEDS

„Smart Beds“ – italų baldų gamintojas, kurio pagrindinė specializacija – daugiafunkciai baldai. Šis prekės ženklas laikomas vienu stipriausių pasaulyje funkcionalių sulankstomų lovų lyderiu. Gamybą „Smart Beds“ pradėjo ir iki šiol tęsia nuo 1907 metų. Tai – ilgamete patirtimi ir patikrintais metodais grindžiamas prekės ženklas, pripažįstamas pasauliniu mastu.

Kolekcijos SMART BEDS

Pagrindinis „Smart Beds“ produktas – ištiesiama spinta-lova. Tai – baldas, vis dažniau pasirenkamas tų, kurie gyvena mažos kvadratūros būstuose. Derinant kelių skirtingų baldų funkcijas ir jungiant jas į vieną daugiafunkcį baldą, pasiekiamas kūrybiškas ir praktišku pritaikymu paremtas rezultatas. Kiekvienas gali individualiai pasirinkti tiek spintos, tiek lovos dydį, dizainą. Šį baldą lengva harmoningai priderinti prie interjero ir dėl galimybės rinktis medienos spalvą.

 

Daugiafunkcis baldas – sprendimas skirtingoms situacijoms

Į mažas erdves siūlome pažvelgti kūrybingiau – jos gali būti daug erdvesnės nei yra iš tiesų. „Smart baldai“ kataloge rasite kolekciją, sudarytą iš kelių skirtingų lovos-spintos modelių. Šie baldai gali svetainę paversti jaukiu miegamuoju atlikus vos kelis paprastus veiksmus.

„Smart Beds“ spinta-lova suteiks namams unikalumo. Jie taip pat padės lengvai, praktiškai išnaudoti turimą plotą kelioms paskirtims – bendravimui dieną ir jaukiam poilsiui nakties metu. Spintoje taip pat gali būti ir pakeliamas rašomasis stalas.

Dienos metu, kai lova nėra reikalinga, spinta puikiai atliks ir dekoracinę interjero funkciją. Prireikus vietos užkąsti ar dirbti, galima lengvai išskleisti stalą. Lentynos sukonstruotos taip, kad išskleidžiant stalą jos pakeistų svirimo kampą. Dėl to jos išlaiko padėtus daiktus savo vietose. Tai – pasirinkimas patogioms, stilingoms, prie poreikių paprastai pritaikomoms ir funkcionalioms erdvėms.

Kaip išsirinkti tinkamiausią baldą?

Tam, kad išmanios lovos-spintos paieškos neužtruktų, pirmiausia siūlome tiksliai išmatuoti turimą plotą ir pabandyti susidėlioti patalpos apstatymo baldais planą. Taip bus lengviau nuspręsti, kurią erdvės dalį paskirti miegamojo zonai, kokio dydžio spinta-lova Jums būtų tinkamiausia ir lengviausiai įkomponuojama.

Atsirinkite Jūsų būsto interjerui tinkamiausius atspalvius ir nuspręskite, kiek lentynų prireiks Jūsų turimiems daiktams. Funkcionali, praktiška, paprastai valdoma lova spintoje bus geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo, vietą sutaupančio sprendimo.

Sutaupykite laiko – įsigykite praktišką baldą internetu. Dvejojate dėl komforto? Atvykite į saloną ir išbandykite „Smart baldai“ išmanių lovų asortimentą patys. Turite daugiau klausimų? Drąsiai teiraukitės patarimo mūsų konsultantų. Atsiųskite mums užpildytą užklausos formą arba užduokite klausimus tiesiogiai. Lauksime Jūsų „Smart baldai“ salonuose.

Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.