Stabdyti Video
Paleisti Video
SPIDER

Transformuojamas stalas

Apie kolekciją:

Stalas SPIDER itin funkcionalus. Dėl patogaus ir tvirto mechanizmo, stalo aukštį galima lengvai reguliuoti, o prireikus stalo stalviršis pasididina du kartus. Ji lengvai pritaikysite valgomajame ar svetainės kambaryje. Galite rinktis iš trijų skirtingų spalvų: baltos, natūralios ąžuolo spalvos bei riešuto spalvos.

 

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkti internetu

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą
  • Matmenys

    Faile pateikiama informacija apie baldo matmenis.

  • Stalo funkcionalumas

    Išskirtinio dizaino ir ypač kokybiški transformuojami stalai suteikia daugybę galimybių susikurti komfortišką aplinką. Galite pasirinkti tinkamiausią stalo aukštį ir dydį. Parsisiųskite stalo funkcionalumo brėžinį.

Siūlomos ALTACOM stalų kolekcijos
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.