Foteliai KEBE

KEBE pristato komfortiškų ir stilingų fotelių kolekciją, kurtą ir tobulintą remiantis ilgametėmis danų baldų gamybos ir dizaino tradicijomis. Šių fotelių vidinė konstrukcija pagaminta iš vientiso lieto porolono, kuris apgaubia tvirtą metalinę konstrukciją – visa tai užtikrina baldų patvarumą ir aukščiausio lygio komforto pojūtį.

KEBE siekia užtikrinti, kad foteliai būtų ne tik stilingi, funkcionalūs, bet ir tvirti, nepriekaištingai naudojami daug metų.

foteliai-ergonomiski-kebe
Kolekcijos KEBE

Foteliai KEBE – tai stilingu dizainu ir komfortu išsiskirianti kolekcija, sukurta remiantis išpuoselėtomis danų baldų gamybos tradicijomis. Sukamieji sėdimi ir miegami foteliai padės atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos kiekvienam. Spalvinga paletė ir platus asortimentas – savybės, dėl kurių lengvai atrasite tinkamiausią baldą savo namams.

Trumpa fotelių kolekcijų apžvalga

Dalyje „Smart baldai“ salonų galite rasti  kelias skirtingas KEBE fotelių kolekcijas, besiskiriančias tiek dizainu, tiek funkcijomis. Kurdami baldus, danai daugiausiai dėmesio skiria fotelių funkcionalumui, dizainui ir ilgaamžiškumui. Jiems svarbiausia, kad baldas teiktų džiaugsmą kuo ilgesnį laiką. Tai – universalumas, kuriuo galima mėgautis kasdien. Trumpai pristatome salone eksponuojamas KEBE fotelių kolekcijas.

Kiekvienam foteliui sukurti naudojamos naujausios technologijos. Baldai į rinką nepristatomi tol, kol neatliekami išsamūs kokybės bandymai. Daniški KEBE sėdimi ir miegami foteliai – tai komforto, ilgaamžiškumo ir estetikos harmonija. Tai – baldai, sukurti patogiam ir stilingam poilsiui kasdien.

Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.