Augantys rašomieji stalai vaikams FUNDESK

„Fun Desk“ – tai Lenkijoje įsikūrusi baldų įmonė. Pagrindinė šio gamintojo specializacija – augantys rašomieji stalai vaikams. Svarbiausias „Fun Desk“ tikslas – gerinti Jūsų vaikų gyvenimo kokybę kuriant modernius ir ergonomiškus baldus. Siūlome platų jų asortimentą, tad patinkantį ir tinkantį variantą atras kiekvienas.

 

Kolekcijos FUNDESK

Kodėl tokie stalai reikalingi?

Augantis rašomasis stalas – vienas iš geriausių pasirinkimų skirtingo amžiaus vaikams. Tai, kaip atrodo ir kiek funkcionali yra vaiko darbo vieta, stipriai lemia jo pasiekiamus rezultatus. Mažųjų pasaulio suvokimas formuojamas per aplinką, tad labai svarbu, kad ji poreikiams būtų pritaikyta kuo geriau. Augantys rašomieji stalai – labai lankstūs:

  • Remiantis vaiko ūgiu, tiksliai pritaikomas jam reikalingas stalo aukštis. Tokiu būdu užtikrinama ergonomika ir mažųjų komfortas. Būtent nuo to, kaip vaikas jaučiasi sėdėdamas prie stalo, priklauso ir jo produktyvumas.
  • Augantis rašomasis stalas taip pat padeda vaikams išlaikyti taisyklingą ir tiesią laikyseną. Tai apsaugo vaikus nuo stuburo iškrypimo.
  • Prie augančio stalo galima dirbti tiek sėdomis, tiek stovint, tad galima patogiai pailsinti nugarą. Taip vaikai patys atranda, kaip jiems mokytis yra patogiausia.

Ką galite rasti „Smart baldai“ salonuose?

Augančių stalų asortimentas platus tiek modelių, tiek spalvinės paletės atžvilgiu. Stalai gali būti minimalistinio, paprasto dizaino arba turėti kelias papildomas funkcijas. Šiuos baldus galima papildyti lentynomis, stalčiais, specialiais kabliukais, skirtais laikyti kuprinei ar indeliams su rašikliais ir sąsiuviniais.

Tokie augantys rašomieji stalai taip pat gali būti puošiami spalvingomis dekoracijomis. Rinktis galite iš mėlynos arba rožinės spalvos. Kai kurių stalų komplektą sudaro ir dizainu deranti sukamoji kėdė. Tam, kad augantis rašomasis stalas būtų dar funkcionalesnis, rekomenduojame įsigyti ir įvairių priedų.

Atliekant įvairius darbus praverčia knygų ir popieriaus laikikliai, specialios dėžutės daiktų laikymui, o išlaikyti interjero darnumą padeda šviestuvai. Pasirūpinus visomis detalėmis, vaikas ne tik lengviau išmoksta laikytis tvarkos. Tokie sprendimai taip pat padeda užtikrinti visavertį pasaulio pažinimą ir kūrybiškumo lavinimą.

Rekomenduojame leisti mažiesiems patiems išsirinkti stalo stilių, spalvas ir priedus. Tokiu atveju vaikas jaus papildomą motyvaciją prie stalo mokytis, užsiimti tokiomis laisvalaikio veiklomis kaip piešimas ar skaitymas. Kintamo dydžio ir aukščio stalas – tai, dėl ko vaikas gali džiaugtis funkcionaliu, jo poreikius ir norus atitinkančiu baldu, o Jūs – sutaupytais pinigais. Pasirūpinkite komfortu ir praktiškumu lengvai su „Smart baldais“!

Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.