MOONRISE

Foteliai su poilsio funkcija

Apie kolekciją:

MOONRISE – itin komfortiškas, šiuolaikiškas fotelis-lova, turintis elektroninę valdymo sistemą. Tereikia kelių mygtukų paspaudimų, kad kasdien galėtumėte mėgautis poilsiu ir visiškai atsipalaiduoti. Kolekcija MOONRISE pasižymi plačia apmušalų gama, tad prie savo namų interjero baldus pritaikysite ypatingai lengvai.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkimo sąlygos

Išsirinkote baldą ir norėtumėte jį apžiūrėti salone, sužinoti tikslią kainą ar įsigyti tiesiai iš sandėlio? Skambinkite mums tel. +370 685 96 819 arba užpildykite užklausos formą.

Populiariausias baldų kolekcijas, tokias kaip MOONRISE, visuomet turime sandėlyje – dėl to išmanieji foteliai gali pasiekti namus ypač greitai. Jeigu sudomino individualios komplektacijos, išskirtinės apdailos fotelis-lova, jį ir kitus baldus užsakysime tiesiogiai iš gamintojo ir pristatysime Jums iš anksto sutartu terminu.

Detalią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda: atsiųskite užklausą, į kurią atsakysime el. paštu, arba skambinkite tel. +370 685 96 819.

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Matmenys

    Instrukcijos faile pateikiama informacija apie galimas baldo modeliavimo variacijas. Atkreipkite dėmesį į tai, kad nurodyti matmenys, svoris yra tik informacinio pobūdžio – jie gali šiek tiek skirtis nuo realaus baldo dydžio ir svorio.

  • Techninis aprašymas

    Šiame dokumente pateikiama techninė baldo specifikacija (gamybos medžiagos, sudėtinės dalys, schema ir kt.), naudojimo rekomendacijos ir nurodomas gaminiui suteikiamas garantinis laikotarpis.

  • Katalogas

    Skoningą interjerą ir jaukią atmosferą svetainėje kuria tiek sofos, tiek stilingos kitos kompozicijos dalys – foteliai. Kolekcijos MOONRISE fotelis-lova su poilsio funkcija ne tik suteiks Jūsų svetainės kambariui elegancijos ir solidumo įspūdį, bet ir leis mėgautis neprilygstamu komfortu. Atsisiųskite ir peržiūrėkite gamintojo parengtą leidinį – čia rasite visas galimas modifikacijas ir lengvai atsirinksite tokį baldą, kuris atitiks visus dizaino poreikius.

Pasinaudokite virtualiu baldų simuliatoriumi

Dvejojate, kaip harmoningai suderinti MOONRISE fotelį-lovą su kitais baldais? Išbandykite virtualų FAMA baldų simuliatorių. Naudodami jį, galėsite lengvai kaitalioti įvairius šio gamintojo minkštųjų baldų modelius, pasirinkti Jums patinkančias apmušalų spalvas, derinti jas tarpusavyje ir sukurti savo namų interjero 3D vizualizaciją.

Naudoti simuliatorių
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.