Stabdyti Video
Paleisti Video
ARRIANE LOVE

Modulinių baldų kolekcija

Apie kolekciją:

ARIANA LOVE – modulinių baldų kolekcija, sudaryta iš daugybės skirtingų segmentų, kuriuos komponuodami galėsite sukurti norimą baldų kompoziciją. Šios kolekcijos Minkštibaldai itin patogūs. Audinių ir odos apmušalų pasirinkimas toks didelis, kad tikrai galėsite išsirinkti atspalvį ar raštą, geriausiai derantį Jūsų namų interjere.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkimo sąlygos

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Matmenys ir baldų kompozicijos

    Instrukcijos faile pateikiama informacija apie galimas baldo modeliavimo variacijas. Pateikti matmenys bei svoriai yra tik informacinio pobūdžio, jie gali šiek tiek skirtis nuo realaus baldo dydžio bei svorio.

  • Techninis aprašymas

    Dokumente pateikiama techninė baldo specifikacija ir nurodomas baldui suteikiamas garantinis laikotarpis.

  • Katalogas

    Modulinių baldų kolekcija ARIANNE LOVE leidžia Jums kurti itin unikalius baldų derinius ir lengvai juos derinti bet kokiame interjere. Kolekcija ARIANNE LOVE Jūsų fantazijai suteikia beribes galimybes. Jūs galite lengvai pasirinkti ir atskirus baldo segmentus, ir apmušalus.

Pasinaudokite virtualiu baldų simuliatoriumi

Išbandykite virtualų Fama baldų simuliatorių, kurio pagalba galėsite lengvai modeliuoti įvairius minkštų baldų modelius, pasirinkti Jums patinkančias apmušalų spalvas, derinti jas tarpusavyje bei sukurti savo namų interjero 3D vizualizaciją.

Naudoti simuliatorių
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.