Stabdyti Video
Paleisti Video
TRIO

Berniukams ir mergaitėms

Apie kolekciją:

Didelis baldų pasirinkimas: skirtingų dydžių lovos, spintos, rašomieji stalai, spintelės ir pakabinamos lentynos. Galėsite lengvai kurti tokį kambarį, kokio nori Jūsų atžala. Šios kolekcijos baldų spalvų, balinto medžio ir metalo detalių derinys puikiai tiks bendrame namų interjere, o įvairūs priedai pagyvins ir suteiks žaismingumo.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkti

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Vaikų kambario baldų kolekcija TRIO yra šiuolaikiška ir universali, puikiai tinkanti apstatyt ir mergaitės, ir berniuko kambarį. Ši kolekcija puikiai įsikomponuos bet kuriame namų interjere.

Siūlomos CILEK baldų kolekcijos
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.