Stabdyti Video
Paleisti Video
ROMANTIC

Universali kolekcija

Apie kolekciją:

Ši kolekcija sukurta jaunosioms princesėms ir romantikos mėgėjams. Šviesios spalvos ir rafinuotos detalės suteikia kolekcijai ROMANTIC tyrumo ir švelnumo. Kolekcija ypatinga tuo, kad tiks ne tik vaikų kambariui, bet puikiai įsikomponuos bet kurio kito kambario interjere.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkti

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Kolekcija sukurta jaunosioms princesėms. Kiekviename kambaryje padės sukurti labai romantišką atmosferą. Jeigu maža mergaitė svajoja būti tokia kaip mėgstamų pasakų princesė ir gyventi pasakų pilyje, tai su kolekcija ROMANTIC Jūs galite lengvai įgyvendinti mažosios svajones.

Siūlomos CILEK baldų kolekcijos
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.