Stabdyti Video
Paleisti Video
PIRAT

Įvairios baldų modifikacijos

Apie kolekciją:

Teminis „Piratų“ kambarys labai patiks šio žanro mėgėjams. Kruopščiai ir iki smulkmenų apgalvotos kokybiškos detalės baldus paverčia tikrais meno kūriniais. Įvairios baldų modifikacijos kiekvienam leis pagal savo kambarį ir jo dydį sukurti tinkamiausią variantą. Jei Jūsų sūnus ar dukra žavisi piratais ir jūrų toliais, ši kolekcija bus tikras džiaugsmas ir atradimas!

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkti

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Piratų temos baldų kolekcija labai patiks piratais ir jūros toliais besižavintiems mažiesiems. Tai vaikų kambario baldai, skatinantys fantaziją, kuriantys unikalią, atradimų kupiną ir džiaugsmingą žaidimų aplinką.

Siūlomos CILEK baldų kolekcijos
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.