Stabdyti Video
Paleisti Video
CHAMPION

Berniukams ir mergaitėms

Apie kolekciją:

Kolekcija CHAMPION skirta automobilių ir lenktynių mėgėjams. Kolekcijoje yra modifikacijų, skirtų ir berniukams, ir mergaitėms. Išskirtiniai akcentai, gausus skirtingų mašinų modelių pasirinkimas, teminiai su lenktynėmis ir mašinomis susiję piešiniai padaro šią kolekciją preciziškai užbaigtą iki menkiausių smulkmenų.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkti

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Kuris berniukas nesvajoja apie sportinius automobilius ar lenktynių trasą? Vaikų kambario baldų kolekcija CHAMPIO RACER suteikia Jums galimybę vaikui sukurti ypatingą pasaulį tiesiog namuose, kad čia jis kasdien grįžtų su malonumu.

Siūlomos CILEK baldų kolekcijos
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.