Stabdyti Video
Paleisti Video
CIAK

Transformuojamas stalas

Apie kolekciją:

Stalą CIAK keliais paprastais judesiais galima iš kavos staliuko transformuoti į valgomojo stalą. Stalo aukštį rankenėle galima reguliuoti nuo 25 iki 76 cm. Stalviršio spalvą ir medžiagiškumą galima pasirinkti.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkimo sąlygos

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Matmenys

    Faile pateikiama informacija apie baldo matmenis.

  • Katalogas

    Išskirtinio dizaino ir ypač kokybiški stalai-transformeriai, suteikiantys daugybę galimybių susikurti komfortišką aplinką pasirenkant tinkamiausią stalo aukštį ir dydį. Pateikiame 2017 metų kolekcijų katalogą, kurį galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu.

Siūlomos ALTACOM stalų kolekcijos
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.