Fargotex

Eiti į puslapį

„Fargotex“ istorija prasidėjo dar 1999 metais Lomžoje. Dabar tai didelį klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė, gaminanti aukštos kokybės kilimus. Vienas iš pagrindinių jos sėkmę lėmusių dalykų – atsidavusi komanda, kurią per daugelį metų sudarė aistringai savo sritimi besidomintys profesionalai. Jeigu ieškote puikiomis savybėmis pasižyminčio kilimo savo namams, šio prekių ženklo gaminiai – verti Jūsų dėmesio. 

 

Aukštos kokybės rankų darbo gaminiai
 

„Fargotex“ siūlo ir išskirtinę rankų darbo kilimų kolekciją, sukurtą žmonėms, vertinantiems originalų dizainą ir aukštos kokybės medžiagas. Ją sudarantys kilimai yra pagaminti Indijoje, kas suteikia šiems aksesuarams unikalų charakterį. Ši produkcija išsiskiria aukščiausia kokybe, kurią leidžia išgauti vilna iš Naujosios Zelandijos ir Nepalo, taip pat įprasta ir bambuko viskozė, medvilnė. 

 

Originaliai atrodantys interjero aksesuarai
 

„Fargotex“ kilimai – idealus pasirinkimas tiems, kurie ieško neįprastų interjero sprendimų. Šie aksesuarai puikiai papildo modernaus, minimalistinio, taip pat natūralaus skandinaviško stiliaus erdves. Rankų darbo kilimų kolekciją sudaro šios linijos: 

  • „Pure“ ir „Nature“ – kilimai, pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralių žaliavų.
  • „Glamour“ – Niujorko stiliaus gaminių linija, kurioje vyraujanti medžiaga yra subtiliai tviskanti viskozė.

Nesvarbu, kuris interjero stilius Jus žavi labiausiai – plačiame „Smart baldų“ asortimente galite lengvai rasti sau patinkantį aksesuarą.

 

Plati spalvų gama
 

Kilimas gali tapti vienu iš pagrindinių interjero akcentų. Tinkamai jį priderinus, išgaunamas tobulas rezultatas, leidžiantis mėgautis ne tik estetiškiau atrodančia, bet ir komfortiškesne namų aplinka. „Fargotex“ asortimente – pačių įvairiausių spalvų ir atspalvių kilimai: nuo neutralių šviesiai pilkų iki ryškių tamsiai mėlynų. Be to, jie gali būti ne tik vienspalviai, bet ir margi, raštuoti. Taigi rinktis tikrai yra iš ko.

 

Įvairiais privalumais pasižymintys aksesuarai
 

Šio gamintojo kilimai pasižymi ne viena ypatybe, iš kurių kiekvieną verta aptarti plačiau. Visų pirma jie yra atsparūs saulės spinduliams, vėlimuisi, dilimui ir drėgmei – tai leidžia užtikrinti aksesuarų ilgaamžiškumą. Šiuos kilimus lengva valyti – paprastai tam pakanka tiesiog vandens, todėl nereikia jaudintis dėl sudėtingos jų priežiūros.

Kai kurie „Fargotex“ kilimai turi antialerginę medžiagą, todėl tinka alergijų turintiems žmonėms. Be to, jie yra palankūs aplinkai. Iš natūralių medžiagų pagamintus rankų darbo aksesuarus malonu liesti.

 

DUK
 

1. Kokia šio prekių ženklo kilimų sudėtis?
 

Ji skiriasi, priklausomai nuo gaminio modelio. Pavyzdžiui, rankų darbo kilimai gali būti iš 100 proc. viskozės. Kiti aksesuarai dažniausiai gaminami iš medvilnės ir poliesterio mišinio.

 

2. Kokia garantija suteikiama šiems kilimams?
 

Šio prekių ženklo kilimams paprastai suteikiama 24 mėnesių garantija.

 

3. Kokio dydžio yra „Fargotex“ kilimai? 
 

Standartiniai šių kilimų matmenys yra 1600 x 2300 mm. Tiksli kiekvienos prekės informacija pateikiama jos aprašyme.

 

4. Ar galima pasirinkti norimą kilimo spalvą?
 

Taip, jeigu tokia galimybė pateikta gaminio aprašyme. 

 

5. Per kiek laiko internetu įsigyta prekė pristatoma į namus?
 

Šis terminas gali skirtis, priklausomai nuo aksesuaro modelio. Tikslesnė informacija apie tai pateikiama prekės aprašyme. 

 

6. Kaip išsirinkti namuose labiausiai tinkantį kilimą?
 

Tai pakankamai nesudėtinga, tereikia įvertinti keletą dalykų: visų pirma – interjere vyraujančias spalvas. Pasirinktas aksesuaras turėtų prie jų harmoningai derėti. Priklausomai nuo to, norite ryškaus ar neutralaus akcento, galite įsigyti labiau išsiskiriančios ar su aplinka susiliejančios spalvos kilimą.

Renkantis tokį aksesuarą svarbu atsižvelgti ir į jo formą, kuri gali būti stačiakampė arba apvali. Bene lengviausia ją pasirinkti pagal baldo, po kuriuo bus tiesiamas kilimas formą.
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau