Dažniausiai renkantis nestandartinius baldus daromos klaidos

Dažniausiai renkantis nestandartinius baldus daromos klaidos

Namų įrengimas gali būti smagus, tačiau taip pat – ir atsakomybės reikalaujantis procesas. Kurdami interjerą tikimės, kad jo nereikės keisti pakankamai ilgą laiką. Todėl baldai ir kitos detalės turi būti parenkamos atsižvelgiant į visus poreikius. Nestandartiniai baldai gali būti puikus pasirinkimas norint sukurti itin patogų ir funkcionalų interjerą, tačiau juos perkant taip pat galima susidurti su iššūkiais. Pateikiame klaidas, kurias dažniausiai daro norintys įsigyti nestandartinių baldų.

 

Pasirenkami netinkami matmenys

Norint išnaudoti vietą namuose kuo efektyviau, reikėtų atkreipti daugiau dėmesio į pasirenkamų baldų matmenis. Juos reikia pasirinkti taip, kad išdėsčius baldus kambaryje neliktų neišnaudotų nišų, tarpų. Be to, labai svarbu, kad baldai netrukdytų patogiam praėjimui. Kartais tiesiog suklystama matuojant laisvą vietą ir todėl įsigyjami per dideli baldai. Dėl šios priežasties matmenis visada pravartu patikrinti kelis kartus.

 

Neapgalvojamos reikalingos funkcijos

Pastaruoju metu populiaru įsigyti vis įvairesnių daugiafunkcių baldų. Daugeliu atveju nestandartiniai baldai su daugiau nei viena funkcija yra racionalus, pasiteisinantis sprendimas. Vis dėlto kartais žmonės neįvertina jiems reikalingų baldų funkcijų. Jau iš anksto būtina gerai apgalvoti, kaip ir kada gaminys bus naudojamas. Pavyzdžiui, jei įsigyjate į valgomąjį stalą transformuojamą baldą, bet jau turite kitą valgomojo stalą, visų šio gaminio funkcijų tiesiog neišnaudosite.

 

Baldai nepriderinami prie interjero

Net jeigu puikiai žinote, kokio stiliaus namų interjero norite, gali būti sunku naujus baldus priderinti prie jau turimų. Tam reikėtų skirti pakankamai laiko. Kad būtų paprasčiau, pasidomėkite, kokios spalvos derinasi tarpusavyje ir kokia labiausiai tiktų jūsų baldui. Nestandartiniai baldai ypatingi tuo, kad gali patenkinti išskirtinius poreikius, vis dėlto jie neturėtų pernelyg išsiskirti dydžiu ar kitomis ypatybėmis.

 

Nepasitariama su specialistais

Labai dažnai papildomų rūpesčių kyla tada, kai vengiama pasikonsultuoti su specialistais. Išsirinkti nestandartinius baldus gali būti išties nelengva, ir būtent dizaino ekspertai gali padėti priimti teisingą galutinį sprendimą. Žinodami jūsų norus ir poreikius, jie gali pasiūlyti tinkamiausius variantus, patarti, daugiau papasakoti apie baldų savitumus. „Smart baldų“ specialistų nuomonę galite sužinoti ne tik atvykę į artimiausią baldų saloną, bet ir internetu ar telefonu.

 

Jeigu savo namuose norite sukurti stilingą ir patogų interjerą, nestandartiniai baldai – sumanus pasirinkimas. Išsirinkti tokius baldus nesunku, jeigu tam skiriama laiko, stengiamasi išvengti ir nekartoti dažniausiai daromų klaidų. Viską gerai apgalvoję, atsižvelgę į mūsų patarimus tikslą pasieksite tikrai lengvai ir sėkmingai – tad nebijokite įvertinti skirtingų variantų ir prireikus pasikonsultuoti.

 

Paskelbta: 2019-08-12
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau