Žurnaliniai staliukai

Eiti į puslapį

Nedideli kampuoti ir apvalūs žurnaliniai staliukai – nepakeičiami modernios svetainės elementai. Skirtingi modeliai leidžia tiek sumaniai sandėliuoti daiktus, tiek paversti kavos ar skaitymo pertraukėlę patogesniu, malonesniu ritualu. Unikalus dizainas suteikia erdvės sumaniai laikyti spaudą ir kitus nedidelius daiktus, interjero detales. Šioje kategorijoje rasite visus Smartbaldai.lt siūlomus žurnalinius staliukus. Dalinamės keliomis naudingomis įžvalgomis, kurios padės pasirinkti individualiai jums tinkamiausią variantą.
 

Mūsų asortimentas: žurnaliniai kavos staliukai ant ratukų ir kiti sprendimai


Stiliaus bei kasdien praversiančių praktiškų funkcijų darna – vienas esminių kokybiškų baldų atrankos kriterijų. Formuodami šį katalogą daug dėmesio skyrėme originaliam papildomos namų detalės stiliui ir sumanaus dizaino sprendimams. 
 
Virtualiame nedidelių staliukų asortimente rasite gaminius, pasižyminčius:

 • originaliu, bet lengvai derinamu dizainu,
 • naudingomis papildomomis funkcijomis,
 • sumanaus naudojimo sprendimais (išlenkta kojelė sofoms arba ratukai),
 • tekstūrų ir ilgaamžių medžiagų įvairove,
 • skirtingomis formomis.


Nesvarbu, pasirinkti staliukai žurnaliniai ar įprasti – kiekvienas gaminys bus tiek stilingas, tiek puikiai praktiškai panaudojamas. Tokios detalės namuose užtikrina, kad bendras paveikslas atitiks modernaus interjero principus.
 
Žemiau dalinamės interjero dizainerių įžvalgomis bei detalesniais specifinio pasirinkimo niuansais.
 

Žurnalinis staliukas – ne tik spaudos laikymui? 

 

Kartais sulaukiame klausimo – kuo šis baldas skiriasi nuo vadinamojo įprasto kavos staliuko. Iš pavadinimo atrodo, kad žurnalinių staliukų paskirtis labai aiški: laikyti žurnalus, kitus spaudinius. Iš tiesų, kampuoti ar apvalūs žurnaliniai staliukai nuo kitų labiausiais skiriasi dydžiu. 
 
Būtent dėl nedidelių matmenų jų pagrindinė paskirtis yra kasdienių smulkmenų laikymas. Staliukas laikraščiams ar knygai nebūtinai turi turėti lentynėlę, papildomą nišą – tam puikiai tiks ir gaminio paviršius.
 
Šie kūriniai yra išties universalūs, puikiai tinkami naudoti tiek pagal tiesioginę paskirtį, tiek kitoms reikmėms. Tereikia apgalvoti realius daiktus, kurie čia bus laikomi, o tuomet spęsti – pakaks minimalaus dizaino ar reikia papildomų funkcijų. 
 
Papildomos naudingos detalės:
 

 • išlenktos kojelės skaitymui ant sofos;
 • mobilumo paviršiui suteikiantys kokybiški ratukai;
 • uždari stalčiai ar atviros nišos;
 • kt.

 
Originalūs dizaino kūriniai gali lengvai tapti išskirtiniu kambario akcentu arba tiesiog papildyti bendrą interjero paveikslą. Tuomet sumanu naują pirkinį derinti prie pastatomų lentynų ar televizoriaus staliuko. Tiesa, tai viena detalių, padedančių efektyviai užpildyti svetainės interjerą.
 

Ką įvertinti dairantis tinkamiausio staliuko namams?

 

Žurnaliniai kavos staliukai skiriasi daugybe savybių – nuo dydžio iki spalvos. Tam, kad iš gausios Smartbaldai.lt pasiūlos pasirinktumėte tinkamiausią baldą, patariame atsižvelgti į žemiau aptariamus 5 kertinius kriterijus:
 

 1. Matmenis. Kruopščiai išmatuokite baldui skirtą vietą. Ypatingo dėmesio reikėtų skirti pločiui, ilgiui, aukščiui. Jei baldas skirtas skaitymo arba kavos gėrimo ritualams, prie tokio staliuko turi būti patogu įsitaisius ant šalia esančios sofos ar fotelyje. Aktualus tik daiktų pasidėjimas? Įvertinkite, kokio tiksliai dydžio paviršiaus pakaks.
 2. Korpuso ir detalių spalvą. Jei norite paversti baldą interjero akcentu, kataloge rinkitės aplinkai kontrastingą spalvą arba išraiškingą tekstūrą. Priešingu atveju ieškokite tokio kūrinio, kurio spalva atitiktų kambario fono paletę, sklandžiai įsilietų į bendrą visumą: derėtų prie kitų minkštų bei korpusinių baldų.
 3. Gamybos medžiagas. Staliukas gali būti pagamintas iš vienos, dažniau – kelių skirtingų medžiagų. Stalviršis neretai gaminamas iš LMDP, medžio, šio faneruotės, stiklo. Kitos detalės kuriamos iš metalo, odos, medžio. Bet kokiu atveju tvarūs ir kokybiški Smartbaldai.lt staleliai suteiks kur kas daugiau prabangos ir jaukumo.
 4. Formą. Kambario akcentai gali būti stačiakampiai, ovalūs ar apvalūs. Rinkitės pagal tai, kas geriausiai tinka kambaryje. Pavyzdžiui, pailgo kambario proporcingumą padės išlaikyti apvalūs linkiai. Mūsų kataloge dairykitės apvalios kambario detalės. Daugiau dinamiškos įneš keli apvalūs žurnaliniai staliukai. 
 5. Patogumą. Kaip jau minėjome, gaminiai gali būti papildyti atviromis lentynėlėmis ar privatumo suteikiančiais stalčiais. 

Įvertinus tokius kriterijus, pasirinkti tinkamą baldą nėra sudėtinga. Svarbiausia – neskubėti, įvertinti visą pasiūlą ir poreikius. 
 

Smartbaldai.lt – taupantiems laiką
 

Šiandien pirkimas internetu – ypatingai populiarus. Jis padeda sutaupyti laiko, energijos, galiausiai, pinigų. Smartbaldai.lt pristatomi tik griežtai atrinktų gamintojų kūriniai. Rinkdamiesi juos galite nedvejoti dėl baldų patvarumo. Be to, el. parduotuvės komanda rūpinasi kaip įmanoma greitesniu staliukų pristatymu. Priklausomai nuo poreikių, pirkinius galime paruošti atsiimti viename iš sandėlių arba pristatyti nurodytu adresu. 
 
Žurnaliniai staliukai ant ratukų ar be jų, su lentynomis ar minimalistiniai – visi variantai yra praktiški ir itin elegantiški. Lengvas jų pasirinkimas, plati pasiūla, greitas ir patogus pristatymas leidžia papuošti svetainę be jokių rūpesčių. 
 
Turite klausimų dėl užsakymo ar pristatymo? Nedvejokite – susisiekite su mumis. Atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime pasirinkti daiktą, kuris taps vienu mieliausiai naudojamų namų baldų. 

 

DUK

 

1. Ar staliuką žurnalams reikia derinti prie kitų baldų?

 

Žurnaliniai kavos staliukai turėtų atitikti bendrą kuriamą atmosferą, pasirinktą stiliaus liniją, šiai priskiriamas medžiagas. Tačiau nedidelio baldo tikrai nebūtina derinti prie kitų korpusinių ar minkštų baldų. Priešingai – jei norisi įnešti daugiau spalvų, akcentų, įdomių detalių, galite dairytis kontrastingų:

 1. Formų;
 2. Spalvų;
 3. Tekstūrų.

Griežtų taisyklių nėra, tad nebijokite eksperimentuoti. Nesvarbu, nedideli staliukai žurnaliniai ar paprasti, jų pasirinkimas priklauso nuo to, dairotės akcento ar vientisumo suteiksiančios detalės.

 

2. Kaip pasirinkti optimalų žurnalinio stalo aukštį?

 

Norint pasirinkti tinkamą aukštį, reikėtų įvardinti aiškią daikto paskirtį. Apgalvokite, šis bus skirtas:

 • tik nedidelių objektų laikymui;
 • praktiškam naudojimui skaitant ar geriant kavą.

Pirmuoju atveju, staliuko aukštis nėra toks svarbus – jis gali būti žemas. Norite patogiai pasidėti kavos puodelį skaitydami ant sofos? Tuomet žvalgykitės aukštesnio staliuko. Smartbaldai.lt kataloge rasite modelius su patogiai išlenkta kojele – ji leidžia maksimaliai pristumti staliuką prie sofos, fotelio.

 

3. Kokiame kambaryje statomi žurnaliniai staliukai?

 

Nenuostabu, dažniausiai šis gaminys sutinkamas poilsio erdvėje – svetainėje. Čia baldas atstoja dekoro detalę ir suteikia naudingą daiktų sandėliavimo funkciją. Tačiau neapsiribokite tik šeimos poilsio erdve.

Dėl unikalios išvaizdos, skirtingų funkcijų ir nedidelio dydžio tiek kampuoti, tiek apvalūs žurnaliniai staliukai puikiai pritaikomi kone visose pagrindinėse namų patalpose. Ypač šiose: miegamajame, prieškambaryje, svetainėje, net vonios patalpoje. 

Prieškambaryje galite patogiai pasidėti nedidelius daiktus, o miegamajame – knygas, žurnalus, dekoratyvius indus, šviestuvus bei kitas smulkmenas. Erdviam vonios kambariui toks elementas suteikia daugiau prabangos, funkcionalumo.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau