Žurnaliniai staliukai

Eiti į puslapį

Mažas, komfortiškas staliukas – nepakeičiamas svetainės elementas. Čia galite laikyti ir spaudą, ir kitus nedidelius daiktus, interjero detales. Šioje kategorijoje galite rasti visus Smartbaldai.lt siūlomus žurnalinius staliukus. Patariame, kaip pasirinkti tinkamiausią tokį baldą.
 

Ar šie staliukai skirti tik žurnalams?
 

Iš pavadinimo atrodo, kad šių staliukų paskirtis labai aiški – laikyti žurnalus ar kitus spaudinius. Iš tiesų žurnaliniai staliukai nuo kitų labiausiais skiriasi dydžiu: jie, kaip ir kavos staliukai, yra nedideli. Tokie baldai gali lengvai tapti išskirtine kambario detale arba tiesiog papildyti interjerą.

Šie staliukai yra išties universalūs, puikiai tinkami naudoti ir pagal tiesioginę paskirtį, ir kitoms reikmėms. Tereikia atsirinkti tokį, kuris patogiausias, dailiausias, funkcionaliausias Jums patiems.  
 

Ką įvertinti dairantis geriausio staliuko?
 

Žurnaliniai staliukai skiriasi daugybe savybių – nuo dydžio iki spalvos. Tam, iš kad gausios Smartbaldai.lt pasiūlos pasirinktumėte tinkamiausią baldą, patariame atsižvelgti į: 

•    Matmenis. Kruopščiai išmatuokite baldui skirtą vietą. Ypatingo dėmesio reikėtų skirti pločiui, ilgiui, aukščiui. Prie tokio staliuko turi būti patogu įsitaisius ant šalia esančios sofos ar fotelyje.
•    Korpuso ir detalių spalvą. Jei norite paversti baldą interjero akcentu, rinkitės aplinkai kontrastingą spalvą. Priešingu atveju ieškokite tokio staliuko, kurio spalva atitiktų jau naudojamą kambario interjere.
•    Gamybos medžiagas. Staliukas gali būti pagamintas iš medienos. Stalviršis ar kitos detalės taip pat gali būti pagamintos ir iš stiklo, metalo.
•    Formą. Žurnaliniai staliukai gali būti stačiakampiai, ovalūs ar apvalūs. Rinkitės pagal tai, kas geriausiai tinka kambaryje – pavyzdžiui, pailgo kambario proporcingumą padės išlaikyti apvalus staliukas.
•    Patogumą. Staliukai gali būti papildyti lentynėlėmis ar stalčiais. 

Įvertinus tokius kriterijus, pasirinkti tinkamą baldą nėra sudėtinga. Svarbiausia – neskubėti, įvertinti visą pasiūlą ir poreikius. 
 

Smartbaldai.lt – taupantiems laiką 
 

Šiandien pirkimas internetu ypatingai populiarus. Jis padeda sutaupyti ir laiko, ir energijos, ir pinigų. Smartbaldai.lt pristatomi tik griežtai atrinktų gamintojų staliukai, tad rinkdamiesi juos galite nedvejoti dėl baldų patvarumo. Be to, el. parduotuvės komanda rūpinasi kaip įmanoma greitesniu staliukų pristatymu. Priklausomai nuo poreikių, pirkinius galime paruošti atsiimti viename iš sandėlių arba pristatyti nurodytu adresu. 

Žurnaliniai staliukai – praktiški ir itin elegantiški baldai. Lengvas jų pasirinkimas, plati pasiūla, greitas ir patogus pristatymas leidžia papuošti svetainę be jokių rūpesčių. Turite klausimų dėl užsakymo ar pristatymo? Nedvejokite – susisiekite su Smartbaldai.lt komanda ir pasirinkite tokį staliuką, kuris taps vienu mieliausiai naudojamų namų baldų. 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau