Darbo stalai

Darbo stalai namams bei specializuotoms biuro erdvėms – viena aktualiausių šiandienos prekių. Patogi darbo vieta padeda palaikyti tiek aukštesnį produktyvumo lygį, tiek sveiką laikyseną. Funkcionalus ir stilingas darbo stalas namams ar biurui – viena esminių šios ergonominės zonos detalių. Smartbalai.lt komanda dalinasi praversiančiomis įžvalgomis – kaip pasirinkti jūsų individualius poreikius atitinkantį variantą ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

 

Biuro stalai – ką rasite Smartbaldai.lt kataloge?
 

Virtualiame mūsų kataloge galite patogiai apžiūrėti įvairius stalus. Kiekvieną prekę atrenkame atsižvelgdami į stilingos ir funkcionalios erdvės viziją. Pasinaudokite patogia filtravimo sistema ir ieškokite jūsų poreikius išpildančio varianto. Čia rasite:

 • skirtingas stilistikas (minimalistinis, klasikinis, skandinaviškas, modernus braižas);
 • tvarias, kokybiškas medžiagas (ilgaamžė LMDP, MDF, medis, metalas, kt.);
 • patogias funkcijas;
 • sumanų dizainą.

Beje, kalbant apie pastarąjį, „Smart baldai“ kataloge rasite tiek funkcionalius pastatomus, tiek sumanius sieninius stalus. Toliau papasakosime apie tai, kaip pasirinkti tinkamą. 

 

Darbo stalai ir ergonomiškos zonos kūrimas
 

Visų pirma, prieš leidžiantis į konkretaus stalo paieškas, norime atkreipti dėmesį į specialistų pastebėjimus. Jei siekiate sukurti patogią, sveiką darbo aplinką namuose, labai svarbu matyti bendrą paveikslą – patogiausias biuro stalas bus maksimaliai išnaudojamas tuomet, kai turėsite ir ergonomišką darbo kėdę

Specialistai išskiria 5 esminius patogaus ir sveikatai „draugiško“ kambario elementus:

 1. Kokybiškas rašomasis stalas;
 2. Patogi, sėdimam darbui pritaikyta kėdė;
 3. Tinkamas apšvietimas (natūralus ir dirbtinis);
 4. Poilsio baldai (sofų, fotelių integravimas);
 5. Patogiam daiktų sandėliavimui skirti gaminiai.

Jei norite atnaujinti pagrindinius baldus ar įsigyti aktualiausius, Smartbaldai.lt kataloge rasite viską – nuo kėdžių iki patogios biuro sofos, talpių pastatomų arba pakabinamų lentynų.

 

Darbo stalas namams arba biurui – kaip pasirinkti tinkamiausią?
 

Ofiso stalai skiriasi tiek savo stilistika, tiek papildomomis funkcijomis, modelių tipais. Pasirinkti kur kas lengviau, kai tiksliai apibrėžiate daikto kriterijus. Toliau pasidalinsime 6 esminiais aspektais, kurie padės suformuoti individualius lūkesčius atitinkančius stalo kriterijus. 

 

1. Stalo tipas
 

Pradėkite ne nuo stilingo dizaino paieškų, bet nuo apsisprendimo – koks baldo tipas geriausiai išpildo jūsų lūkesčius ir atitinka kambario galimybes. Kaip jau minėjome, mūsų kataloge galite rinktis iš skirtingų šio baldo tipų. 

Galima išskirti 2 pagrindinius stalo biurui pasirinkimus:

 • sieninis;
 • pastatomas.

Pirmojo tipo biuro stalas neretai pasirenkamas tuomet, kai jau suformuotose namų erdvėse staiga prireikia įkurti darbui skirtą zoną. Gaminiai patogiai prisitvirtina prie sienos – juos atverčiate pagal poreikį. Toks sprendimas nereikalauja papildomos vietos. Būtent jos tausojimas yra viena pagrindinių priežasčių rinktis transformuojamą baldą.

Pastatomam modeliui reikia surasti gerai apšviestą, šalia elektros lizdų esančią vietą. Žinoma, geriausia dalis ta, kad pastatomi variantai turi daugiau vietos daiktų sandėliavimui. 

 

2. Aukštis
 

Ne be reikalo darbui prie kompiuterio reikalingi specializuoti darbo stalai namams bei biurui. Laisvalaikiui skirti gaminiai ne visuomet atitinka patogaus, laikysenai „draugiško“ aukščio reikalavimus. Smartbaldai.lt suformuotame atskirame stalų darbui kataloge galite dairytis drąsiai – kiekvienas variantas atitinka standartus.

Nežinote, koks turėtų būtų standartinis jums reikalingas biuro stalas? Optimalus pastatomo baldo aukštis turėtų siekti apie 75–85 centimetrus (matuojant nuo grindų dangos).

Pasirinkus tinkamą kėdę, būsite tikri, kad rankos patogiai ilsėsis ant porankių, o pėdos bus taisyklingai, pilnai padėtos ant grindų dangos. Apgalvotas aukščio pasirinkimas – viena patogaus ir stilingo darbo kambario interjero sąlygų.

 

3. Kiti matmenys
 

Įvertinus aukštį, reikia detaliai paanalizuoti kitus matmenis – ilgį, plotį. Detalus matmenų vertinimas svarbus dėl 3 pagrindinių priežasčių:

 1. Proporcingo kambario vaizdo;
 2. Patogaus praėjimo plano;
 3. Pakankamos vietos daiktams ir technikai.

Viskas, ko jums reikia yra nešiojamas kompiuteris ir užrašų knyga? Puikiai tiks Smartbaldai.lt kataloge esantys lengvo dizaino, mažesnių matmenų biuro stalai – su keliais stalčiais ar atverčiamomis talpomis. Kasdien naudojate stacionarų kompiuterį, turite nemažai dokumentų? Kataloge dairykitės didesnio stalo su stalčiais, nišomis, lentynėlėmis.

Naudingas dizainerių patarimas: prieš įsigyjant stalą, kelias dienas stebėkite savo įpročius, susidarykite kasdien naudojamų daiktų ir įrenginių sąrašą. Tai padės nepasimesti stilių gausoje. Ekspertai teigia, kad ne visuomet minimalistinis, mažas baldas perteiks minimalizmo idėją. Karatais tam reikia talpių stalčių bei kelių papildomų lentynų.

 

4. Papildomos funkcijos 
 

Nesvarbu, tai darbo stalas namams ar specializuotoms patalpoms, verta apžvelgti naudingas funkcijas. Kaip jau minėjome, interjero dizaineriai skatina kritiškai įvertinti turimus, kasdien naudojamus įrenginius, detales. Jei turite vos kelis daiktus, dėl papildomų funkcijų sukti galvos nebūtina. 

Turite daugiau daiktų, kuriuos po darbo norėtumėte „paslėpti“? 4 naudingos detalės, Smartbaldai.lt gaminiams suteikiančios daugiau praktiško panaudojimo savybių:

 • stalčiai;
 • lentynos;
 • nišos;
 • stalo viduje integruotos talpos.

Jums aktualiausius sprendimus atsirinkti padės šioje zonoje reikalingų daiktų matmenys. Produkto informaciniame apraše pateikiami ne tik baldo, bet ir esminių detalių informacija. Atkreipkite į ją dėmesį – ar visi sandėliuojami daiktai patogiai tilps ir kokia talpa šį poreikį išpildys geriausiai.

 

5. Stilius 
 

Ofiso stalai gali būti įvairios stilistikos. Mūsų kataloge rasite kone kiekvieną braižą papildančius variantus. Ne be reikalo vyrauja neutrali, ramesnė spalvų paletė – specialistai teigia, kad geriau daugiau dėmesio skirti:

 • unikalioms tekstūroms (medis, metalas, kt.), 
 • dizaino detalėms (švelnios arba griežtesnės linijos, nišos, lentynos, kt.). 

Šie elementai sukuria tiek ramius sprendimus, tiek neerzinančius akcentus. Kodėl to neverta daryti pasitelkiant ryškesnes spalvas? Ryškios spalvos neretai blaško, neleidžia susikoncentruoti.

 

6. Tvarios medžiagos
 

Norime akcentuoti tvarias, ilgaamžes medžiagas – juk šis daiktas bus aktyviai naudojamas kone kasdien. Pigiai atrodantis plastikas greitai nusidėvės, susibraižys, galiausiai, tikrai nepridės trokštamo jaukumo, stiliaus. Medžiagos, vertos ilgaamžius daiktus vertinančių pirkėjų dėmesio:

 • medis,
 • laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP),
 • medžio dulkių plokštė (MDF),
 • metalas,
 • stiklas.

Iš skirtingų ilgaamžių medžiagų pagaminti biuro stalai pabrėžia savitas stilistikas. Pavyzdžiui, natūralus medinis arba švelnių spalvų LMDP gaminys papildys skandinaviško, natūralistinio, organiško, modernaus stiliaus paveikslą. 

Metalinis darbo stalas namams suteiks daugiau modernumo. Nebūtinai tai turi būti gaminys iš metalo – pakaks metalinių detalių. Pavyzdžiui, Smartbaldai.lt kataloge esantys stalai su metalinėmis kojelėmis padės paryškinti industrinį, šiuolaikinį braižą. 

Tikimės, kad šis trumpas, 6 esminius kriterijus apimantis gidas padės atsirinkti jums tinkamiausią variantą. Vis dėlto, tai erdvė, nuo kurios neatsiejama stiliaus ir funkcijų darna. 

Turite daugiau klausimų, į kuriuos atsakymo neradote čia arba mūsų kataloge? O gal ieškote specifinio gaminio?

Kreipkitės ir mūsų komanda mielai suteiks individualią konsultaciją. Visai nesvarbu, tai darbo stalai namams ar didesnėms, specializuotoms erdvėms.
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau