Darbo stalai

Rašomieji stalai
 

„Smart baldai“ nuosekliai siekia, kad Jūsų namus puoštų išskirtinės kokybės, ergonomiški, daugiafunkciai ir ilgaamžiai baldai. Dėl šios priežasties asortimentą sudaro tik puikia reputacija pasižymintys, išskirtinės patirties turintys gamintojai. „Smart baldų“ komanda ypatingą dėmesį skiria baldų projektavimo ir dizaino naujovėms, kurios Jūsų namuose gali būti pritaikomos itin lengvai. Vienas iš pavyzdžių – darbo stalas. Tai – būtinas kiekvieno kambario komponentas. 
 

Kodėl rašomasis stalas – būtinas?
 

Specialistų teigimu, individuali, privati erdvė reikalinga ir į mokyklą dar nepradėjusiam eiti vaikui, ir suaugusiam žmogui. Nepriklausomai nuo amžiaus, kambaryje nuolat judama, žaidžiama ar kitaip pramogaujama, leidžiama laiką. Dėl šios priežasties būtina pasirūpinti patogiu, prie skirtingų poreikių prisitaikančiu darbo stalu. 
 

Ergonomiški rašomieji stalai. Kuo jie ypatingi? 
 

Inovatyvūs ergonomiški, arba kitaip – „augantys“ stalai – tai rūpestingų ir praktiškų tėvų pasirinkimas. Šis baldas puikiai pritaikytas prie kintančių vaiko poreikių, todėl būsite užtikrinti, kad Jūsų atžala sėdi patogiai, taisyklingai. „Augantys“ stalai: 

•    Tausoja sveikatą. Šie baldai sukurti atsižvelgiant į vaiko fiziologijos ypatumus ir taisyklingos sėdėsenos principus. Tokie stalai yra lengvai reguliuojami, tad galite nustatyti tinkamiausią aukštį, kad jūsų vaikas sėdėtų tiesiai, nesusikūprinęs. Itin svarbu ir tai, jog taip tausojate savo vaiko regą. Šio baldo stalviršis taip pat lengvai reguliuojamas. 

•    Yra sumani investicija. „Augančių“ stalų aukštis lengvai reguliuojamas, todėl galite sutaupyti – vaikui paaugus, nereikės pirkti naujo baldo.  

Ergonomiški rašomieji stalai – racionalus pasirinkimas patogesnei ir sveikesnei vaiko aplinkai sukurti. „Smart baldų“ kataloge taip pat rasite ir standartinių, nereguliuojamo dydžio stalų. Jie taip pat puikiai pritaikyti sėdėti patogiai ir saugiai, pasižymi funkcionaliu, patraukliu dizainu. 
 

Stilingas stalas – originaliam kambariui sukurti
 

Kiekvienas nori turėti individualią, ypatingą erdvę. Pritaikius rašomuosius stalus, kambarį įrengti žaismingai, stilingai išties paprasta. „Smart baldų“ kataloge rasite skirtingų stilių stalų:

•    Romantiškų. Tokie rašomieji stalai puikiai tiks tiek mergaitės, tiek moters kambariui įrengti. Pastelinių spalvų, subtiliomis ornamentikos detalėmis puošti romantiško stiliaus stalai pravers siekiantiems kambaryje jaukumo, lengvumo, svajingumo. 

•    Modernių. Rašomieji stalai su modernistiniais elementais puikiai tiks visiems nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Tai – kryptingas pasirinkimas ir tiems, kurie siekia funkcionalios, paprastos aplinkos, lengvai pritaikomos kintantiems pomėgiams. 

•    Žaismingų. Tokie stalai tinka norint formuoti vaikui patrauklesnę erdvę, kurioje norėsis ruošti namų darbus ir leisti laisvalaikį. „Smart baldų“ komanda siūlo unikalaus dizaino rašomuosius stalus, sukurtus atsižvelgiant į mažųjų norus ir aukštus kokybės, saugumo standartus. Dinamiškas, originalaus dizaino stalas gali būti puiki dovana aktyviam, kūrybingam vaikui.

„Augantys“ ir standartiniai rašomieji stalai - tai investicija į sveikesnę, funkcionalesnę ir patrauklesnę, originalumu džiuginančią namų aplinką. Rinkitės iš plataus dizaino asortimento – visi „Smart baldų“ kataloge pristatomi stalai pasižymi tiek ilgaamžiškumu, tiek paprasta priežiūra. 
 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau