svetaines-kambario-baldai-frame-smartbaldai-5
2019 metų namų interjero tendencijos

Laiko veikiamos interjero tendencijos keičiasi, įgauna naujų ypatybių, vertės. Tokie pokyčiai skatina iš naujo apgalvoti, ką reikėtų pasirinkti kuriant savo namų interjerą.

svetaines-kambario-baldai-hifi-smartbaldai-1
5 dažniausios namų interjero klaidos

Kuriant namų interjerą ir renkantis baldus neretai neišvengiama klaidų, kurios turi neigiamos įtakos ir bendram namų įvaizdžiui, ir patalpų funkcionalumui, komfortui. Vienas iš būdų to išvengti – skirti laiko praktiškų baldų pasirinkimui.

Moonrise-foteliai-smartbaldai-5
Miegami foteliai – ne tik patogūs, bet ir madingi

Jei dar neįrengėte savo gyvenamosios erdvės komfortui ir poilsiui, miegami foteliai – tai baldai, į kuriuos turėtų nukrypti Jūsų žvilgsnis.

1-helios-stalas-transformeris-smartbaldai-1024x420
Svarbiausi baldai maksimaliai patogiai erdvei

Situacijose, kai net ir keli centimetrai yra aukso vertės, sprendimą rasti gali būti nelengva. Tiesa , transformuojami baldai sukurti tam, kad palengvintų šią užduotį ir padėtų taupyti erdvę.

ariane-love-moduline-sofa-fama-smartbaldai
Kaip žaismingai suderinti skirtingus audinius?

Šįkart pateikiame patarimų, kurie padės išsirinkti idealiai tarpusavyje derančius modulinės sistemos baldų apmušalus.

geniale-transformuojamas-stalas-smartbaldai-2
Stalas – stilingas patalpos akcentas

Pastaruoju metu rinktis galima vis daugiau daugiafunkcių baldų, atliekančių kelių daiktų funkciją ir taip leidžiančių sutaupyti vietos. Vienas tokių baldų – reguliuojamo aukščio stalas, ne tik lengvai pritaikomas prie gyventojų poreikių, bet ir galintis tapti išskirtiniu patalpos akcentu.

svetaines-kambario-baldai-balance-smartbaldai
7 puikios baldų kompozicijos taisyklės

Kiekvienas iš mūsų norime paversti savo namų aplinką kuo jaukesne, patogesne ir, be abejo, savitesne. Perkelti baldų salono katalogo puslapį į savo kambarį atrodo nesudėtinga, tačiau kartais planuojant interjerą tenka susidurti su įvairiais iššūkiais.

moonrise-fotelis-svetaines-kambariui-smartbaldai
Kaip susikurti tobulą kampelį skaitymui?

Kai kasdien gyvenimo tempas, atrodo, vis greitėja, kartais tiesiog norisi bent trumpam sustoti, pailsėti. Vienas jaukiausių, įdomiausių būdų tai padaryti, ypatingai vėsiuoju metų laiku – skaitymas.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-oak
Svetainės interjero atnaujinimas: svarbiausia – akcentai ir detalės

Svetainė – viena dažniausiai naudojamų namų patalpų. Joje bendraujame su šeima, žaidžiame su vaikais, leidžiame laiką su draugais, o kartais – ir dirbame. Tai patalpa, pritaikoma visiems poreikiams. Vis dėlto svetainės interjeras gana greitai pabosta.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-vox-baldai
6 priežastys, kodėl verta rinktis transformuojamuosius baldus

Transformuojamieji baldai pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio. To priežastis Lietuvoje nėra tik mažų būstų populiarumas. Šiai tendencijai ypač daug įtakos turi šio tipo baldų funkcionalumas ir nestandartinio pritaikymo galimybė.

Page 1 of 31