svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-oak
Svetainės interjero atnaujinimas: svarbiausia – akcentai ir detalės

Svetainė – viena dažniausiai naudojamų namų patalpų. Joje bendraujame su šeima, žaidžiame su vaikais, leidžiame laiką su draugais, o kartais – ir dirbame. Tai patalpa, pritaikoma visiems poreikiams. Vis dėlto svetainės interjeras gana greitai pabosta.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-vox-baldai
6 priežastys, kodėl verta rinktis transformuojamuosius baldus

Transformuojamieji baldai pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio. To priežastis Lietuvoje nėra tik mažų būstų populiarumas. Šiai tendencijai ypač daug įtakos turi šio tipo baldų funkcionalumas ir nestandartinio pritaikymo galimybė.

concept-jaunuolio-kambario-baldai-vox-smartbaldai-6
Pusiau nestandartiniai baldai: pasirinkimas ir priežiūra

Nestandartinių baldų gamyba – populiarus namuose siekiančiųjų modernumo ir komforto balanso sprendimas. Šiuo atžvilgiu itin naudingi ir pusiau nestandartiniai baldai.

pacific-sofos-minksti-baldai-fama-smartbaldai
5 idėjos, kaip komponuoti modulinius baldus

Pateiksime kelis patarimus ir idėjas, kaip modulinius baldus komponuoti skirtingo dydžio patalpose. Taip pat aptarsime, kada ir kokius modulinius baldus reikėtų rinktis.

valgomojo-miegamojo-kambario-baldai-spot-vox-smartbaldai-4
Korpusiniai baldai – patogus sprendimas mažoms erdvėms

Maži būstai darosi vis populiaresni ir Lietuvoje. Tokios erdvės – ne tik Europos tendencija, bet ir naujas gyvenimo būdo stilius. Tiems, kuriems įveikti šią užduotį sunkiau, siūlome kurti kambario dizainą naudojant praktiškus, stilingus korpusinius baldus.

moonrise-fotelis-svetaines-kambariui-smartbaldai
4 idėjos, kaip komponuoti funkcionalųjį fotelį-lovą

Fotelis-lova yra vienas tų baldų, kurie praturtina interjerą ir suteikia jam išskirtinumo. Vietos jam atrasti galima ir svetainėje, ir miegamajame, ir terasoje.

1-helios-stalas-transformeris-smartbaldai-1024x420
Reguliuojamo aukščio stalas – pasirinkimas ne tik taupantiems erdvę

Reguliuojamo aukščio stalas mažose erdvėse šiandien – populiarus pasirinkimas. Transformuojamieji stalai čia tampa vienu dažniausių sprendimų, nes jie padeda taupyti vietą.

sofa-184555_960_720
Interjero patarimai besiruošiantiems įrengti didelę svetainę

Svetainės interjeras turėtų sulaukti ypatingo jį kuriančių žmonių dėmesio. Iššūkiu tampa ir baldų pasirinkimas, ir jų derinimas tarpusavyje, išdėliojimas patalpoje.

photo-1489171078254-c3365d6e359f
Kada verta rinktis modulinių baldų sistemą?

Baldų modulinės sistemos pastaruoju metu tapo ypač populiarios. Tai – praktiški, funkcionalūs ir pasirinkimo laisve išsiskiriantys baldai.

fundesk-transformuojamas-augantis-rasomasis-stalas-smartbaldai
„Augantis“ stalas: kas tai ir kodėl jo reikia?

Tėvams, auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus, labai svarbu įsitikinti, kad pasirinkti baldai atitiks kintančius mažųjų poreikius. Vienas iš siūlomų sprendimų – „augantis“ rašomasis stalas.

Page 1 of 21