ariane-love-moduline-sofa-fama-smartbaldai
Kaip žaismingai suderinti skirtingus audinius?

Šįkart pateikiame patarimų, kurie padės išsirinkti idealiai tarpusavyje derančius modulinės sistemos baldų apmušalus.

geniale-transformuojamas-stalas-smartbaldai-2
Stalas – stilingas patalpos akcentas

Pastaruoju metu rinktis galima vis daugiau daugiafunkcių baldų, atliekančių kelių daiktų funkciją ir taip leidžiančių sutaupyti vietos. Vienas tokių baldų – reguliuojamo aukščio stalas, ne tik lengvai pritaikomas prie gyventojų poreikių, bet ir galintis tapti išskirtiniu patalpos akcentu.

svetaines-kambario-baldai-balance-smartbaldai
7 puikios baldų kompozicijos taisyklės

Kiekvienas iš mūsų norime paversti savo namų aplinką kuo jaukesne, patogesne ir, be abejo, savitesne. Perkelti baldų salono katalogo puslapį į savo kambarį atrodo nesudėtinga, tačiau kartais planuojant interjerą tenka susidurti su įvairiais iššūkiais.

moonrise-fotelis-svetaines-kambariui-smartbaldai
Kaip susikurti tobulą kampelį skaitymui?

Kai kasdien gyvenimo tempas, atrodo, vis greitėja, kartais tiesiog norisi bent trumpam sustoti, pailsėti. Vienas jaukiausių, įdomiausių būdų tai padaryti, ypatingai vėsiuoju metų laiku – skaitymas.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-oak
Svetainės interjero atnaujinimas: svarbiausia – akcentai ir detalės

Svetainė – viena dažniausiai naudojamų namų patalpų. Joje bendraujame su šeima, žaidžiame su vaikais, leidžiame laiką su draugais, o kartais – ir dirbame. Tai patalpa, pritaikoma visiems poreikiams. Vis dėlto svetainės interjeras gana greitai pabosta.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-vox-baldai
6 priežastys, kodėl verta rinktis transformuojamuosius baldus

Transformuojamieji baldai pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio. To priežastis Lietuvoje nėra tik mažų būstų populiarumas. Šiai tendencijai ypač daug įtakos turi šio tipo baldų funkcionalumas ir nestandartinio pritaikymo galimybė.

concept-jaunuolio-kambario-baldai-vox-smartbaldai-6
Pusiau nestandartiniai baldai: pasirinkimas ir priežiūra

Nestandartinių baldų gamyba – populiarus namuose siekiančiųjų modernumo ir komforto balanso sprendimas. Šiuo atžvilgiu itin naudingi ir pusiau nestandartiniai baldai.

pacific-sofos-minksti-baldai-fama-smartbaldai
5 idėjos, kaip komponuoti modulinius baldus

Pateiksime kelis patarimus ir idėjas, kaip modulinius baldus komponuoti skirtingo dydžio patalpose. Taip pat aptarsime, kada ir kokius modulinius baldus reikėtų rinktis.

valgomojo-miegamojo-kambario-baldai-spot-vox-smartbaldai-4
Korpusiniai baldai – patogus sprendimas mažoms erdvėms

Maži būstai darosi vis populiaresni ir Lietuvoje. Tokios erdvės – ne tik Europos tendencija, bet ir naujas gyvenimo būdo stilius. Tiems, kuriems įveikti šią užduotį sunkiau, siūlome kurti kambario dizainą naudojant praktiškus, stilingus korpusinius baldus.

moonrise-fotelis-svetaines-kambariui-smartbaldai
4 idėjos, kaip komponuoti funkcionalųjį fotelį-lovą

Fotelis-lova yra vienas tų baldų, kurie praturtina interjerą ir suteikia jam išskirtinumo. Vietos jam atrasti galima ir svetainėje, ir miegamajame, ir terasoje.

Page 1 of 21