Moonrise-foteliai-smartbaldai-4
Svetainė ir poilsio zona viename: kaip suderinti?

Tinkamas erdvės išnaudojimas – tai, kas svarbu tikriausiai kiekvienuose namuose, o ypač – nedidelio ploto. Vienas iš populiariausių būdų tokiam tikslui pasiekti – sukurti bendrą svetainės ir miegamojo kambarį.

smart_baldai_15_nuol_stalams_1247x700
Stilinga ir funkcionali svetainė: ką rinktis?

Stilius – tai, kas dažniausiai nulemia patrauklią išvaizdą, o funkcionalumas – komfortą ir praktiškumą. Skamba kaip du visiškai priešingi dalykai? Kuriant savo namų svetainę tai suderinti tikrai įmanoma.

custom-vox-korpusianiai-baldai-smartbaldai
Dažniausiai renkantis nestandartinius baldus daromos klaidos

Nestandartiniai baldai gali būti puikus pasirinkimas norint sukurti itin patogų ir funkcionalų interjerą, tačiau juos perkant taip pat galima susidurti su iššūkiais. Pateikiame klaidas, kurias dažniausiai daro norintys įsigyti nestandartinių baldų.

kebe-foteliai-ergonomiski-modernus
5 idėjos, kaip panaudoti fotelį

Namuose praleidžiame nemažai laiko, todėl juos įrengti stengiamės ne tik kuo gražesnius, stilingesnius, bet ir kuo patogesnius. Pagrindinis kambarys, kuriam skiriama daugiausiai dėmesio kuriant jaukų ir komfortišką interjerą, dažnai būna svetainė. Joje pastatomi įvairūs minkštieji baldai, taip pat – ir fotelis.

photo-1489171078254-c3365d6e359f
Kaip sukurti harmoningą namų interjerą?

Planuojant namų interjerą svarbu suderinti ir dizainą, ir patogumą, ir praktiškumą. Jeigu visi šie dalykai suderinami tinkamai, jie sukuria skoningą aplinką, harmoniją, dėl kurios jaučiamės jaukiai ir saugiai.

smart_baldai_sam_transformuojamas_stalas_background_1920x787px
Modernių baldų savybės – šiuolaikiškiems žmonėms

Pastaruoju metu aktyviai populiarėja vadinamieji „protingi“ baldai. Didėja paklausa gaminių, kurių savybės patrauklios būtent šiuolaikiškiems, skubantiems žmonėms.

svetaines-kambario-baldai-frame-smartbaldai-5
2019 metų namų interjero tendencijos

Laiko veikiamos interjero tendencijos keičiasi, įgauna naujų ypatybių, vertės. Tokie pokyčiai skatina iš naujo apgalvoti, ką reikėtų pasirinkti kuriant savo namų interjerą.

svetaines-kambario-baldai-hifi-smartbaldai-1
5 dažniausios namų interjero klaidos

Kuriant namų interjerą ir renkantis baldus neretai neišvengiama klaidų, kurios turi neigiamos įtakos ir bendram namų įvaizdžiui, ir patalpų funkcionalumui, komfortui. Vienas iš būdų to išvengti – skirti laiko praktiškų baldų pasirinkimui.

Moonrise-foteliai-smartbaldai-5
Miegami foteliai – ne tik patogūs, bet ir madingi

Jei dar neįrengėte savo gyvenamosios erdvės komfortui ir poilsiui, miegami foteliai – tai baldai, į kuriuos turėtų nukrypti Jūsų žvilgsnis.

1-helios-stalas-transformeris-smartbaldai-1024x420
Svarbiausi baldai maksimaliai patogiai erdvei

Situacijose, kai net ir keli centimetrai yra aukso vertės, sprendimą rasti gali būti nelengva. Tiesa , transformuojami baldai sukurti tam, kad palengvintų šią užduotį ir padėtų taupyti erdvę.

ariane-love-moduline-sofa-fama-smartbaldai
Kaip žaismingai suderinti skirtingus audinius?

Šįkart pateikiame patarimų, kurie padės išsirinkti idealiai tarpusavyje derančius modulinės sistemos baldų apmušalus.

geniale-transformuojamas-stalas-smartbaldai-2
Stalas – stilingas patalpos akcentas

Pastaruoju metu rinktis galima vis daugiau daugiafunkcių baldų, atliekančių kelių daiktų funkciją ir taip leidžiančių sutaupyti vietos. Vienas tokių baldų – reguliuojamo aukščio stalas, ne tik lengvai pritaikomas prie gyventojų poreikių, bet ir galintis tapti išskirtiniu patalpos akcentu.

svetaines-kambario-baldai-balance-smartbaldai
7 puikios baldų kompozicijos taisyklės

Kiekvienas iš mūsų norime paversti savo namų aplinką kuo jaukesne, patogesne ir, be abejo, savitesne. Perkelti baldų salono katalogo puslapį į savo kambarį atrodo nesudėtinga, tačiau kartais planuojant interjerą tenka susidurti su įvairiais iššūkiais.

moonrise-fotelis-svetaines-kambariui-smartbaldai
Kaip susikurti tobulą kampelį skaitymui?

Kai kasdien gyvenimo tempas, atrodo, vis greitėja, kartais tiesiog norisi bent trumpam sustoti, pailsėti. Vienas jaukiausių, įdomiausių būdų tai padaryti, ypatingai vėsiuoju metų laiku – skaitymas.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-oak
Svetainės interjero atnaujinimas: svarbiausia – akcentai ir detalės

Svetainė – viena dažniausiai naudojamų namų patalpų. Joje bendraujame su šeima, žaidžiame su vaikais, leidžiame laiką su draugais, o kartais – ir dirbame. Tai patalpa, pritaikoma visiems poreikiams. Vis dėlto svetainės interjeras gana greitai pabosta.

svetaines-kambario-baldai-smartbaldai-vox-baldai
6 priežastys, kodėl verta rinktis transformuojamuosius baldus

Transformuojamieji baldai pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio. To priežastis Lietuvoje nėra tik mažų būstų populiarumas. Šiai tendencijai ypač daug įtakos turi šio tipo baldų funkcionalumas ir nestandartinio pritaikymo galimybė.

concept-jaunuolio-kambario-baldai-vox-smartbaldai-6
Pusiau nestandartiniai baldai: pasirinkimas ir priežiūra

Nestandartinių baldų gamyba – populiarus namuose siekiančiųjų modernumo ir komforto balanso sprendimas. Šiuo atžvilgiu itin naudingi ir pusiau nestandartiniai baldai.

pacific-sofos-minksti-baldai-fama-smartbaldai
5 idėjos, kaip komponuoti modulinius baldus

Pateiksime kelis patarimus ir idėjas, kaip modulinius baldus komponuoti skirtingo dydžio patalpose. Taip pat aptarsime, kada ir kokius modulinius baldus reikėtų rinktis.

valgomojo-miegamojo-kambario-baldai-spot-vox-smartbaldai-4
Korpusiniai baldai – patogus sprendimas mažoms erdvėms

Maži būstai darosi vis populiaresni ir Lietuvoje. Tokios erdvės – ne tik Europos tendencija, bet ir naujas gyvenimo būdo stilius. Tiems, kuriems įveikti šią užduotį sunkiau, siūlome kurti kambario dizainą naudojant praktiškus, stilingus korpusinius baldus.

moonrise-fotelis-svetaines-kambariui-smartbaldai
4 idėjos, kaip komponuoti funkcionalųjį fotelį-lovą

Fotelis-lova yra vienas tų baldų, kurie praturtina interjerą ir suteikia jam išskirtinumo. Vietos jam atrasti galima ir svetainėje, ir miegamajame, ir terasoje.

1-helios-stalas-transformeris-smartbaldai-1024x420
Reguliuojamo aukščio stalas – pasirinkimas ne tik taupantiems erdvę

Reguliuojamo aukščio stalas mažose erdvėse šiandien – populiarus pasirinkimas. Transformuojamieji stalai čia tampa vienu dažniausių sprendimų, nes jie padeda taupyti vietą.

sofa-184555_960_720
Interjero patarimai besiruošiantiems įrengti didelę svetainę

Svetainės interjeras turėtų sulaukti ypatingo jį kuriančių žmonių dėmesio. Iššūkiu tampa ir baldų pasirinkimas, ir jų derinimas tarpusavyje, išdėliojimas patalpoje.

photo-1489171078254-c3365d6e359f
Kada verta rinktis modulinių baldų sistemą?

Baldų modulinės sistemos pastaruoju metu tapo ypač populiarios. Tai – praktiški, funkcionalūs ir pasirinkimo laisve išsiskiriantys baldai.

Page 1 of 21