AUDINIŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ RINKINYS „UNITERS SOS FABRIC CARE KIT“

Akcija
5 d.d.
AUDINIŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ RINKINYS „UNITERS SOS FABRIC CARE KIT“
AUDINIŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ RINKINYS „UNITERS SOS FABRIC CARE KIT“
Baldo spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų ekrane nustatytų, apšvietimo ir kitų veiksnių

AUDINIŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ RINKINYS „UNITERS SOS FABRIC CARE KIT“

Prekės kodas: PF03898
Kaina: 32.00 € 34.00 € su PVM
Iki akcijos pabaigos liko:
Kiekis:
Pristatymas: iki 5 d.d.
Šis produktas turi minimalų užsakymo kiekį 1

Valymo priemonių rinkinys skirtas šalinti įvairias dėmes iš apmušalų. Rinkinį sudaro 4 priemonės : 100 ml valiklis „Stain Away“, 100 ml valiklis „Stain Remover S“, 100 ml valiklis „Resistant Stain Cleaner“, 5 x 5 g Ox'Cleaner. Visos keturios priemonės turi būti naudojamos nurodyta seka. Rinkinys gali būti naudojamas paviršiams iš audinių ir mikropluošto, tokių kaip automobilių ir laivų sėdynės, apmušalai, kilimai ir čiužiniai, valymui. Rinkinys yra ypač veiksmingas dėl aukštos kokybės priemonių, kurios puikiai veikia šviežias dėmes. Juo puikai pašalinsite įvairių rūšių dėmes, tokias kaip gėrimų, vaisių sulčių, maisto, padažų, rašiklių, šlapimo, kraujo, vėmimų ir lūpų dažų dėmes. Kiekvienas, kuriam rūpi švara, tiesiog privalo turėti šį rinkinį savo namuose ir automobilyje. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite naudojimo nurodymus.

 

„Stain Away“ : vandens pagrindu valymo priemonė šalina šviežias dėmes, kurias reikia valyti nedelsiant. Sudrėkinkite valomą paviršių, užpurškite priemonės tiesiai ant dėmės. Naudojant kempinėlę įtrinkite priemonę. Išskalaukite šaltame vandenyje, nusauskinkite

 

„Stain Remover S“ : šalina žolės, riebalų, aliejaus, klijų, dažų, markerio, lūpdažio, batų tepalo, vaško ir kt. dėmes. Užpurškite priemonės ant šluostės ir valykite dėmę iš abiejų audinio pusių. Išskalaukite šiltame vandenyje.

 

Resistant Stain Cleaner“ : šalina įsisenėjusias markerio, vaško, batū tepalo, lūpdažio ir kt. dėmes. Užpurškite priemonės ant šluostės ir valykite dėmę iš abiejų audinio pusių. Išskalaukite kelis kartus šiltame vandenyje.

 

"Ox'Cleaner": miltelių pagrindu valiklis skirtas šalinti maisto, gėrimų, kraujo ir kt. dėmes. Atskieskite pakelio turinį su 100 ml vandens, gerai išmaišykite. Užpilkite priemonės ant dėmės ir šiek tiek luktelkite. Pakartokite vėl jei būtina ir leiskite išdžiūti. Išskalaukite.

 

 

Dėmesio: Saugotis, kad priemonės nepatektų į akis. Jei pateko į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Skirtas valyti:

Tekstilei

Rinkinį sudaro:

Valiklis - 100 ml

Valiklis - 100 ml

Valiklis - 100 ml

Ox'Cleaner - 5x 5g

Kempinėlė;

Šluostė

Gamintojas:

Uniterns

Kilmės šalis:

Italija

 

 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau