Apie mus

Istorija

Istorija

Magrės baldų sėkmė būtu neįsivaizduojama be tvirtų, modernių, savo namus mylinčiu šeimų, tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima apskritai įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių baldų. Todėl Magrės baldai bendradarbiaudami su rinkoje žinomais ir gerai vertinamais gamintojais pristato jums SMART baldus!

 SMART baldų idėja gimė įsiklausius į tai, ko reikia šiandienos šeimai – baldų, kurie būtų ne tik dailūs savo išore, bet ir funkcionalūs, prisitaikantys prie namų pokyčių: šeimos pagausėjimo, atžalų augimo ar tiesiog noro atnaujinti interjerą.

Šiuolaikiniai dizaino sprendimai

SMART baldai – šiuolaikinis sprendimas žmonėms, ieškantiems originalaus dizaino ir komforto. Pristatome Jums išskirtinio dizaino, bet kartu ir labai funkcionalius baldus, padedančius formuoti ne tik gražesnę, bet ir patogesnę kasdienybę. Kiekvienas SMART baldas atitinka aukštus stiliaus ir funkcionalumo poreikius: detaliai apgalvojama, kaip jis kurs ne tik Jūsų namų grožį, bet ir patogumą.

Šiuolaikiniai dizaino sprendimai

Smart baldai – namai sumaniai

Smart baldai – namai sumaniai

Apjungę funkcionalius ir modernius baldus bei sumanias vizualizacijos galimybes, kiekvienam suteikiame progą turėti tokius namus, kuriuose visos akimirkos bus jaukios, patogios ir savos. Kitaip tariant – sukūrėme sumanių, inovatyvių,  prisitaikančių baldų koncepciją, kurie išpildo ir puošia namų erdvę bei kuria lengvesnę, patogesnę kasdienybę.

Išskirtinio dizaino baldai, kintantys pagal Jūsų norus

SMART BALDAI – šiuolaikinis sprendimas žmonėms, ieškantiems originalumo ir komforto. Esame tikri inovatoriai!

Pristatome Jums išskirtinio dizaino, bet kartu ir labai funkcionalius baldus, padedančius formuoti ne tik gražesnę, bet ir patogesnę kasdienybę.

Išskirtinio dizaino baldai, kintantys pagal Jūsų norus

Sumanūs baldai, garantuojantys Jums komfortą

Sumanūs baldai, garantuojantys Jums komfortą

Tikime, kad kiekvienas Jūsų svajojate apie jaukius ir komfortiškus namus, kuriuose viskas būtų sava. Todėl siūlome stilingus, kūrybiškumą skatinančius baldus, kurie kinta ir auga kartu su Jūsų poreikiais ir pageidaujamais interjero pokyčiais.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau