Antčiužiniai

Antčiužiniai

Ieškote būdų, kaip greitai ir nesudėtingai atnaujinti savo lovą ar sofą? Pavargote nuo nepatogaus miego? Tuomet jums gali praversti antčiužinis. Tai priemonė, turinti nemažai privalumų. Taigi, nepraleiskite progos apie ją sužinoti daugiau.

 

Praverčia įvairiose situacijose

Antčiužinis gali praversti įvairiose situacijose. Miegantys ant sofos tikriausiai jau spėjo pastebėti, kad dažniausiai ji turi nemažai nelygumų. Dėl šios priežasties gali būti sunku atrasti patogią gulėjimo pozą – pastarosios beieškant kartais neužmingama ir visą naktį. Antčiužiniai padeda išlyginti tarpus, todėl poilsis tampa kur kas komfortiškesnis.

Šie produktai praverčia ir norintiems atnaujinti seną čiužinį, kuris yra jau kur kas didesnė investicija. Taigi, jei šiuo metu nesate pasiruošę tokioms išlaidoms, antčiužinis – tai, ką verta apsvarstyti. Jis suteikia kur kas geresnę atramą kūnui. Tokia priemonė tarsi išlygina išgulėtas seno čiužinio zonas, todėl palaikoma taisyklinga stuburo padėtis. Tiesa, nereikėtų manyti, kad ją reikia įsigyti tik susidūrus su tam tikromis problemomis. Asortimente galima rasti itin plonų antčiužinių. Naudodami juos pasirūpinsite naujo čiužinio ilgaamžiškumu ir higiena.

 

Lengva priežiūra

Storesni antčiužiniai turi lengvai nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu, pasirinkus švelnų režimą. Rekomenduojama tai daryti neaukštoje, 30–40 oC temperatūroje. Pačių ploniausių antčiužinių užvalkalas nėra nuimamas, todėl jie skalbiami ir patys. Reguliari šių produktų priežiūra padeda užkirsti kelią dulkių erkučių dauginimuisi ir palaikyti švarią miego aplinką.

 

Sudėtinės medžiagos

Asortimente galima rasti skirtingo tipo antčiužinių. Storesnieji dažniausiai gaminami iš aukšto tankio poliuretano. Kai kurie jų papildyti viskoelastine medžiaga. Jie itin gerai sugeria judesius ir pasižymi ilgaamžiškumu. Be to, padeda palaikyti taisyklingą stuburo padėtį, todėl gali sumažinti nugaros skausmus. 

Ploniausi antčiužiniai užpildyti 100 % medvilnės kamšalu ir puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Jie gerai praleidžia orą ir užtikrina optimalią kūno miego temperatūrą. Be to, natūralus audinys maloniai priglunda prie kūno.

 

Pritaikomi įvairaus dydžio baldams

Šias priemones galima pritaikyti įvairių matmenų lovoms ir sofoms. Plonas medvilninis antčiužinis turi gumines juosteles, kurias lengva užmauti ant baldo. Todėl pastarasis nenuslysta ir tvirtai laikosi. Patogus produktų dydis leidžia paprastai keisti jų vietą vos tik panorėjus.

Atnaujinti savo miego aplinką dar niekada nebuvo taip paprasta. Skirtingo tipo antčiužiniai leidžia patenkinti individulius poreikius. Išsirinkite savąjį iš plataus Smartbaldai.lt asortimento. Norite pasikonsultuoti? Parašykite mums: suteiksime reikalingos informacijos ir padėsime priimti geriausią sprendimą.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau