Altacom

Italų gamintojas „Altacom“ siūlo daugiafunkcinius sprendimus, kuriuose susilieja mechanika, praktiškumas ir dizainas. Plačiame asortimente – įvairūs daugiafunkciniai gaminiai, sukurti aistringam ir intelektualiam interjerui. Erdvę taupyti padedančios sistemos pasižymi revoliuciniais mechanizmais, leidžiančiais padidinti arba sumažinti baldus. Nekantraujate tai išbandyti savo namuose? Tuomet išsirinkite sau patinkančius šio prekių ženklo gaminius el. „Smart baldų“ parduotuvėje.

 

Mažoms erdvėms – dideli sprendimai
 

„Altacom“ projektuoja ir gamina baldus, leidžiančius protingai išnaudoti namų erdvę ir akcentuoti svarbiausius dalykus. Tai tikri daugiafunkcinių transformuojamų baldų specialistai, sukūrę jau daugybę kolekcijų. Jų tikslas – sukurti pakilią nuotaiką net ir pačiose mažiausios erdvėse. 

 

Pagaminta Italijoje
 

„Pagaminta Italijoje“ – tai frazė, kuri ne tik apibūdina „Altacom“ produkciją, bet ir yra visų šios įmonės pasirinkimų pagrindas. Šio prekių ženklo baldai gaminami Musile di Piave mieste, kur pasirūpinama viskuo: nuo jų projektavimo iki galutinio surinkimo. Įmonė ypatingą dėmesį skiria metalo apdirbimui ir tai yra skiriamasis jos bruožas. Vietinių tiekėjų tinklas leidžia užtikrinti produkto sukūrimą nuo iki. 

 

Prekių ženklas, slepiantis ilgametes tradicijas
 

Net ir turėdama automatizuotą gamyklą ši įmonė išlaiko amatininkišką sielą. Stipri pusiausvyra tarp aukšto tikslumo, kurį garantuoja šiuolaikinės staklės, ir meistriškumo meno paskatino išvystyti unikalius produktus, kurie pasižymi nepriekaištinga kokybe ir originalumu.

 

Dėmesys detalėms ir medžiagų pasirinkimui
 

Itališki valgomojo stalai, kuriuos tiekia „Altacom“, yra kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti, kad juos būtų galima pastatyti net ir riboto ploto gyvenamosiose patalpose. Prireikus juos galima patogiai išskleisti ir (arba) paaukštinti. 

Pagrindiniai šio prekių ženklo gamybos išskirtinumai – nuolatinė evoliucija, dėmesys vartotojų poreikiams, funkcionalumas ir ergonomiško dizaino, kuris atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir garantuoja maksimalų komfortą, kūrimas. Siekiant sukurti unikalius gaminius, viskas kruopščiai apgalvojama: pradedant medžiagomis, baigiant formomis ir apdaila.

Domina aukštos kokybės itališki baldai? Peržvelkite mūsų el. parduotuvės asortimentą ir išsirinkite funkcionalumu pasižyminčius gaminius. Transformuojami valgomojo ir svetainės stalai – tobulas sprendimas tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Išbandykite ir įsitikinkite tuo patys!

 

DUK
 

1. Iš kokių medžiagų gaminami „Altacom“ itališki baldai?
 

Šiems baldams naudojamos tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, tokios kaip metalas, keramika, ąžuolo medienos masyvas, LMPD, MPF ir melaminas. 

 

2. Ar šiems baldams suteikiama garantija?
 

Taip, šio gamintojo baldams suteikiama 2 metų (24 metų garantija).

 

3. Iki kokio ilgio galima praplatinti transformuojamus stalus?
 

Tai priklauso nuo konkretaus baldo modelio. Itališki valgomojo stalai gali būti praplatinami iki:

1800 mm;
2200 mm;
2600 mm.

Tikslūs prekės duomenys pateikiami jos aprašyme.

 

4. Ar galima keisti transformuojamų stalų aukštį?
 

Taip, jeigu ši funkcija nurodyta prekės aprašyme. Tai reiškia, kad tokie baldai gali būti naudojami tiek kaip kavos staliukai, tiek kaip valgomojo stalai. Tai itin patogus pasirinkimas tiems, kurie savo namuose neturi daug vietos.

 

5. Kokiais privalumais pasižymi „Altacom“ itališki valgomojo stalai?
 

Jie gali pasižymėti įvairiais privalumais, pavyzdžiui, turėti lengvai riedančius ir grindų dangos nebraižančius ratukus, būti sulankstomi, paaukštinami bei padidinami.

 

6. Kokios spalvos stalų turite?
 

„Smart baldų“ asortimente galima rasti įvairios spalvos stalų. Kalbant būtent apie „Altacom“ gaminius, jų stalviršiai gali būti juodo marmuro, antracito, pilkos, natūralaus arba tamsaus ąžuolo spalvos. Tikime, kad peržvelgę mūsų el. parduotuvės asortimentą rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų namų interjerą ir asmeninį skonį.

 

7. Kokių formų gali būti itališki valgomojo stalai?
 

„Altacom“ stalai, kuriuos galite rasti „Smart baldų“ asortimente yra stačiakampės arba apvalios formos. 
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau