Miegami foteliai – ne tik patogūs, bet ir madingi

Gyvename laikotarpiu, kuriame galimybių atskleisti gebėjimus ir realizuoti save darbo rinkoje yra kaip niekad daug. Dar mūsų senoliai teigė, jog darbas puošia žmogų, todėl dirbame daug ir intensyviai, kad įgyvendintume karjeros troškimus. Tačiau tam, kad būtume produktyvūs ir jaustumėmės žvalūs, poilsis yra ypatingai svarbus. Nepailsėjus jaučiamės ne tokie energingi,  galva tarsi apniunka nuo pavargusių minčių. Tad jei dar neįrengėte savo gyvenamosios erdvės komfortui ir poilsiui, miegami foteliai – tai baldai, į kuriuos turėtų nukrypti Jūsų žvilgsnis.

 

Komforto sprendimų beieškant

Sutikite – bent keletą kartų gyvenime esate saldžiai prisnūdę ant fotelio su knyga rankoje ar vos pradėję žiūrėti mėgstamą serialą. Ką darote po to? Išjungiate televizorių, padedate knygą ant stalo ir prisimerkę keliaujate į lovą. Kyla klausimas – kodėl fotelio nepavertus tuo baldu, kuris leistų visiškai atsipalaiduoti ir pailsėti? Dar geriau skamba tai, jog fotelio ir lovos funkcijas įmanoma apjungti ir turėti vieną patogų bei ypač funkcionalų baldą. Miegamas fotelis yra būtent toks: jeigu norite tiesiog prisėsti ir pavartyti žurnalą – puiku, tačiau esant poreikiui trumpam prisnūsti ar atrasti miegamą vietą svečiui, vos per kelias sekundes mygtuko paspaudimu šį fotelį paversite puikia vienviete lova.

Miegami foteliai yra… foteliai, todėl juos nesunku perstumti, perstatyti į kitur, jei reikia daugiau vietos. Net vienas toks fotelis taps jaukiu poilsio kampeliu ten, kur panorėsite. Galimi skirtingi fotelio matmenys užtikrins, kad visuomet būtų patogu.

 

Tinkantys ne tik poilsiui

Pagrindinis šio fotelio privalumas yra tas, jog jis užima nedaug vietos ir yra labai patogus, tačiau jis vertinamas ir dėl stilistikos savitumo bei lengvo pritaikomumo įvairiame interjere. Namus juk sunku įsivaizduoti be sofos ir fotelių, tad miegamas fotelis puikiai papildys bet kurį kambarį. Jo dizainas yra modernus, tačiau kartu išlaiko tam tikrus nesenstančius klasikinio stiliaus elementus, suteikiančius išskirtinumo. Be to, siūlomų apmušalų pasirinkimas yra išties gausus, todėl nerimauti, jog miegami foteliai tinkamai neįsilies į erdvę, – tikrai neverta.

 

Trumpai apie interjero spalvų tendencijas

Nauji metai – naujos interjero spalvų mados. Jeigu planuojate įnešti pokyčių į savo namus ne tik įsigydami miegamą fotelį, rekomenduojame susipažinti su spalvomis, kurios namuose dominuos 2019 metais:

  • Ši klasika ir prabanga dvelkianti spalva turėtų išgyventi savotišką renesansą naujai įrengiamuose interjeruose. Ypatingai – matinio atspalvio juoda.
  • Mėlyna. Universali, tinkanti praktiškai bet kuriame kambaryje spalva savo populiarumo užleisti neturėtų.
  • Žalia. Laukite tamsiai žalios ar miško žalios spalvos proveržio, kadangi prognozuojama gamtos pojūčio namuose svarba.
  • Šiltos pastelinės spalvos. Neutralios ar šiltos pastelinės spalvos veikiausiai pakeis jau įprastais tapusius pilkus atspalvius.

 

Miegami foteliai – stilinga ir praktiška išeitis siekiantiems jaukumo ir komforto bet kurioje namų vietoje. Todėl ištieskite kojas ir atsiloškite – patogumas ir poilsis jau čia pat.