Svarbiausi baldai maksimaliai patogiai erdvei

Nėra nieko geriau, nei turėti nuosavą būstą. Jį galite įsirengti taip, kaip norite, ir paversti Jūsų gyvenimo būdą atitinkančia vieta, į kurią visuomet malonu sugrįžti. Tiesa, susiduriama ir su įvairiais sunkumais, iš kurių pagrindinis – kaip į mažą erdvę sutalpinti viską, ko reikia, ir jaustis patogiai? Situacijose, kai net ir keli centimetrai yra aukso vertės, sprendimą rasti gali būti nelengva. Tiesa , transformuojami baldai sukurti tam, kad palengvintų šią užduotį ir padėtų taupyti erdvę.

 

Kodėl transformuojami baldai?

Toks baldų pavadinimas skamba kiek neįprastai, o jį išgirdus susidaro vaizdiniai, kuriuose stalas kažkokiu būdu pavirsta į automobilį ir nuvažiuoja. Žinoma, taip nėra, tačiau transformuojamų baldų principas yra panašus. Baldai-transformeriai turi galimybę keisti savo matmenis, jie pasižymi keliomis funkcijomis ir yra neįtikėtinai praktiški ten, kur laisva vieta yra didžiausia siekiamybė.

 

Transformuojamų baldų tipai

  • Stalai. Ko gero, lengviausiai interjere pritaikomi, tačiau daug naudos teikiantys transformuojami stalai palengvins kasdienę ankštame būste. Dėl savo daugiafunkciškumo, šie stalai gali būti panaudojami įvairiai: vienus prailginsite ir taip sutalpinsite daugiau žmonių, kitus, reguliuodami aukštį, lengvai paversite kompaktišku valgomojo stalu arba netgi kavos staliuku svetainėje. Esmė paprasta – jie bus dideli tik tuomet, kai to reikės. Kai kurie stalų modeliai taip pat turi papildomas nišas ar skyrius, į kuriuos sudėsite stalo įrankius ar kitus nedidelius daiktus. Šie baldai-transformeriai savo išradingo dizaino pagalba visam laikui pakeis įprastą stalo sampratą.
  • Lovos spintoje. Jeigu gyvenate viename kambaryje ir nenorite paaukoti vietos rūbams vardan patogios lovos, to daryti neprireiks, kadangi galima įsigyti spintą, kurios viduje rasite – lovą. Pastačius šį baldą svetainėje, dienos metu turėsite tiesiog įprastą spintą ir sutaupysite daugybę vietos, kurią panaudosite, kam tik panorėsite. Tvirto ir kokybiško mechanizmo pagalba lovą tiek užversite, tiek atversite lengvai. Pati spinta turės lentynas ir pakankamai vietos rūbams ar kitiems daiktams.

 

O jeigu sudėtume viską kartu?

Baldai-transformeriai leidžia namuose turėti būtiniausius baldus, tačiau kartu išlaikyti erdvumą. Juos lengva surinkti ir išardyti, todėl nesibaimindami galite juos perkelti tiek iš vieno kambario į kitą, tiek į skirtingas patalpas. Modernumu dvelkiančius baldus nesunkiai įkomponuosite į bendrą erdvę ir išnaudosite ne tik funkcines, bet ir estetines jų galimybes. Turint ribotą vietą, transformuojami baldai erdvę išnaudos maksimaliai.