Stalas – stilingas patalpos akcentas

Nedidelių būstų savininkai dažnai susiduria su erdvės trūkumo problema. Pavyzdžiui, ir valgomojo stalui, ir nedideliam kavos staliukui vietos namuose nėra, todėl tenka apriboti norus ir rinktis arba vieną, arba kitą baldą. Tačiau pastaruoju metu rinktis galima vis daugiau daugiafunkcių baldų, atliekančių kelių daiktų funkciją ir taip leidžiančių sutaupyti vietos. Vienas tokių baldų – reguliuojamo aukščio stalas, ne tik lengvai pritaikomas prie gyventojų poreikių, bet ir galintis tapti išskirtiniu patalpos akcentu.

 

Reguliuojamo aukščio stalas – praktiška ir patogu

Tokie stalai išskirtiniai tuo, kad jų aukštį galima pritaikyti ir keisti pagal savo poreikius. „Smart baldų“ asortimentą sudaro ir aukšti, gausiems pietums pritaikyti, ir žemi staliukai, prie kurių patogu mėgautis puodeliu arbatos, kavos ar žaisti stalo žaidimus. Kai kurių modelių baldus galima sulankstyti taip, kad jie be vargo tilptų po sofa ar už spintos. Be to, dalis išskleistų stalų gali būti naudojami net kaip lova.

Reguliuojamo aukščio stalas padeda sutaupyti ne tik finansiškai, bet ir laiko, būsto ploto atžvilgiu. Rinktis vieną baldą vietoje dviejų visuomet labiau apsimoka. Erdvę, kurią būtų užėmęs didžiulis nesuskleidžiamas stalas, galite panaudoti kitiems baldams ar reikmėms.

 

Daugiafunkcis stalas – išskirtinė interjero detalė

Įrengdami kambarį dažnai net nesusimąstome, kad išskirtine patalpos detale gali tapti ne ryškūs sienų dažai, ypatingi aksesuarai, bet ir stalas. Daugiafunkcių stalų asortimentas platus: nuo kompaktiškų kavos staliukų iki išskleidžiamų talpių valgomojo stalų. Dėl stilių, formų ir spalvų įvairovės šį baldą galima lengvai paversti išskirtiniu patalpos akcentu.

Reguliuojamo aukščio stalas ne tik prisitaiko prie gyventojų poreikių, bet ir yra stilingas, modernus baldas. Norint išsirinkti ne tik patogų, praktišką baldą, atstojantį tiek kavos staliuką, tiek valgomojo stalą, bet ir žvilgsnį traukiantį patalpos akcentą, būtina atkreipti dėmesį į:

  • baldo formą. Rinktis galite tiek iš kvadratinių ar stačiakampių, tiek iš apvalių stalų. Apgalvokite, kaip baldas pakeis formą ir dydį, įsitikinkite, kad išskleistas stalas netrukdys praeiti, judėti, neapkraus patalpos ir bus maksimaliai patogus. Be to, svarbi ir patalpos forma. Pavyzdžiui, jei kambarys stačiakampis, jo akcentu gali tapti apvalus stalas.
  • spalvas. „Smart baldų“ kataloguose pristatomi ir šviesūs, pastelinių atspalvių, ir tamsūs, sodrių spalvų stalai. Įvertinkite, kurie geriausiai išsiskirs iš aplinkos.
  • medžiagą ir tekstūrą. Akcentui galite rinktis medienos masyvo, keramikos, metalo, stiklo fragmentų turintį stalą. Stalviršis gali priminti ir betoną, marmurą.

Baldo formą, spalvas, tekstūras galite derinti prie kelių kitų kambario baldų, interjere vyraujančių spalvų arba rinktis visiškai kitokios išvaizdos gaminį, tapsiantį netikėtu, išskirtiniu kambario akcentu.

 

Reguliuojamo aukščio stalas – puikus pasirinkimas praktiškiems, vietą taupantiems, retai naudojamų baldų kiekį sumažinti norintiems žmonėms. Tokį baldą paversti žavingu, originaliu akcentu nesudėtinga – tereikia apgalvoti detales ir nebijoti drąsaus, kūrybiško sprendimo.