6 priežastys, kodėl verta rinktis transformuojamuosius baldus

Transformuojamieji baldai pastaruoju metu susilaukia vis daugiau dėmesio. To priežastis Lietuvoje nėra tik mažų būstų populiarumas. Šiai tendencijai ypač daug įtakos turi šio tipo baldų funkcionalumas ir nestandartinio pritaikymo galimybė. Štai kelios priežastys, kodėl verta namams rinktis būtent baldus transformerius.

 

Baldai transformeriai atlieka kelias funkcijas

Daugiafunkciai baldai šiandien – tai galimybė įsigyti vieną baldą ir gauti dvigubos naudos. Pavyzdžiui, reguliuojamo aukščio ir ploto stalas vienu metu gali būti naudojamas kaip gausią šeimą sujungiantis valgomojo baldas, o kitu – kaip patogus darbo stalas. Dėl tokio universalumo transformuojamieji baldai suteikia namams modernumo.

 

1. Taupoma vieta

Sutalpinti visus reikalingus baldus į nedidelį, pavyzdžiui, dvidešimties kvadratinių baldų ploto butą dažnai atrodo neįmanoma. Transformuojamieji baldai šį uždavinį leidžia išspręsti daug lengviau. Pavyzdžiui, moderni atlenkiama spinta-lova yra puikus sprendimas tiems, kurie vienoje erdvėje nori sutalpinti ir svetainę, ir miegamojo zoną. Dienos metu lova gali būti išradingai paslepiama spintoje, tad ji visiškai neužima vietos. Išskleidus ją, patalpa virsta patogia poilsio zona.

 

2. Lengviau formuoti skirtingas patalpų zonas

Baldai transformeriai leidžia vienoje patalpoje paprastai sukurti kelias funkcines zonas. Pavyzdžiui, moduliniai minkštieji baldai gali padėti atskirti laisvalaikio zoną nuo darbo zonos, o pasirinkus korpusinius baldus, vieną didelę erdvę bus ypač lengva suskirstyti į pagrindines namų zonas: valgomąjį, svetainę ir miegamąjį. Viskas priklauso nuo baldo dizaino ir jo pritaikymo interjere.

 

3. Tai – paprastas būdas patenkinti gausios šeimos ar svečių poreikius

Gyvenant nedideliame bute, sudėtinga rasti vietos papildomam svečių kambariui ar dar vienai vaikiškai lovai. Tačiau transformuojamieji baldai šiuo atveju turi nemažą privalumą – spintoje paslepiamos lovos bei dviaukštės lovos vaikams taupo vietą ir yra lengvai komponuojamos tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Atvyko svečių? Tiesiog išskleiskite spintoje įmontuotą lovą. Pora vaikų galės puikiai pailsėti nedaug vietos užimančioje dviaukštėje lovoje.

 

4. Ekonomiškas sprendimas

Baldai transformeriai taupo ne tik vietą, bet ir pinigus. Pirkti kelis skirtingos paskirties baldus geras sprendimas tikrai ne visada. Kam rinktis atskirai darbo stalą, kavos staliuką ir talpų valgomąjį stalą, jei galima įsigyti vieną, visomis reikiamomis funkcijomis pasižymintį baldą? Taip ir patalpą mažiau apkrausite daiktais, ir sutaupysite.

 

5. Galimybė atnaujinti interjerą lengvai ir greitai

Transformuojamieji baldai yra puikus sprendimas mėgstantiems dinamiką, dažnai keičiantiems interjerą. Jie lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą, tad atnaujinti aplinką pakeičiant vieno ar kito baldo vietą ar sujungiant kelis modulinius minkštuosius baldus yra ypač lengva.

 

Transformuojamieji minkštieji ir korpusiniai baldai šiandien – vienas optimalių pasirinkimų ne tik tiems, kurie nori maksimaliai išnaudoti būsto plotą, bet ir tiems, kurie siekia sukurti patogius, praktiškus, stilingus ir svarbiausia – funkcionalius namus.