5 idėjos, kaip komponuoti modulinius baldus

Modulinės sistemos privalumai – priežastis, dėl kurios jie vis dažniau puošia tiek mažesnes, tiek didesnes namų erdves. Pateiksime kelis patarimus ir idėjas, kaip tokius baldus komponuoti skirtingo dydžio patalpose. Taip pat aptarsime, kada ir kokius modulinius baldus reikėtų rinktis.

 

Modulinių baldų privalumai

Modulinių baldų sistema suteikia galimybę skirtingas funkcijas atliekančius baldus sujungti tarpusavyje, taip sukomponuojant naują baldo formą. Pavyzdžiui, trys foteliai gali būti sujungti ir į sofą, ir į kampą, pritaikyti kaip trys atskiri sėdimieji baldai. Išskyrėme dar kelis svarbiausius modulinių baldų privalumus:

  • Modulinės sistemos suteikia kompozicijos kūrimo laisvę.
  • Šio tipo baldai puikiai pritaikomi prie kintančių poreikių.
  • Dizaino įvairovė leidžia lengviau išsirinkti reikiamo stiliaus baldus.
  • Tai – patogus būdas atnaujinti interjerą vos keliais judesiais.

Moduliniai baldai puikiai tinka ir mažoms, ir labai erdvioms patalpoms. Viskas priklauso nuo kompozicijos, patalpos funkcijos – ar tai svetainė, ar pramogų ir žaidimų erdvė, ar darbo kambarys. Didelės įtakos pasirinkimui, komponavimui turi ir individualūs šeimos narių, svečių poreikiai.

 

5 idėjos, kaip komponuoti sisteminius baldus

Moduliniai baldai traukia žvilgsnį, tačiau sunku juos įsivaizduoti savo namuose? Pasinaudokite keliais patarimais, leisiančiais ne tik lengviau išsirinkti, bet ir patogiau sukomponuoti baldus bet kurioje namų zonoje.

 

1. Rinkitės skirtingų formų segmentus

Modulinės sistemos išsiskiria tuo, kad kolekcijoje galima rasti begalę skirtingų formų segmentų. Tai – pufai, foteliai, staliukai, sofos, minkštos kėdės. Derinkite juos tarpusavyje ir nebijokite jungti skirtingų formų. Kvadratiniai foteliai, pailgos sofos ir prie kampų jungiami apvalūs staliukai su išpjauta dalimi papildys interjerą ne tik stiliaus, bet ir funkcionalumo atžvilgiu. Be to, po staliukais rasite vietos daiktams laikyti, tad nereikės sukti galvos, kur laikyti mažiau naudojamus daiktus.

 

2. Atsižvelkite į apmušalų tipų ir raštų įvairovę

Sisteminiai baldai lengvai dera standartiniais dydžiais. Tačiau jų spalvų ir raštų asortimentas – išties didelis. Siūlome rinktis vienos paletės atspalvius – šiltus arba šaltus, o raštais kurti kontrastą. Būtent įvairūs ornamentai gali suteikti kambariui daugiau žaismingumo. Spalvas siūlome derinti prie patalpoje vyraujančios gamos. Tarpusavyje puikiai dera pilka ir oranžinė, ruda, geltona ir balta, žydra, pilka ir švelniai purpurinė. Trūksta įkvėpimo? Pavartykite mūsų katalogą!

 

3. Pasirinkite nestandartinį segmentų skaičių

Tiems, kurie neturi idėjų, kaip milžiniškoje svetainėje reikėtų suformuoti gražų, stilingą ir komfortišką interjerą, modulinės sistemos taip pat gali praversti. Rinkitės nestandartinį segmentų skaičių ir nebijokite jo papildyti. Penki sofos tipo segmentai, vienas apvalus pufas, du staliukai iš šonų, minkštas fotelis… ir svetainėje patogiai įsitaisyti galės ne tik visa šeima, bet ir gausi draugų kompanija.

 

4. Puoškite baldus dekoratyvinėmis, skirtingų dydžių ir raštų pagalvėlėmis

Nors paprastai sofos turi patogias nugaros atramas, papildomos dekoratyvinės pagalvėlės puikiai papildo baldo dizainą. Lengvas dekoravimo pavyzdys – dvi skirtingų dydžių pagalvėlės vienoje sofos pusėje, dvi – kitoje, ir viena ar trys viduryje.

 

5. Nepamirškite dekoruoti erdvės aplink

Paprastai įgyvendinama idėja – minkštas kilimas, spalvinga žurnalų kolekcija šalia sofos pastatytoje pintinėje, šviežių gėlių puokštė ant staliuko. Jei baldai ryškūs, sieną palikite be dekoro. Jei baldai neutralaus, minimalistinio dizaino, šalia jų pakabinkite ryškiaspalvį paveikslą.

 

Baldų modulinės sistemos – universalus sprendimas mėgstantiems pokyčius ir dinamiškumą. Tai baldai, kurie liks funkcionalūs bet kurioje situacijoje ir komfortiškumu džiugins kiekvieną šeimos narį. Sukurti patrauklų interjerą paprasta – tiesiog išsirinkite norimą spalvą, dizainą ir apdailos detales.