Reguliuojamo aukščio stalas – pasirinkimas ne tik taupantiems erdvę

Reguliuojamo aukščio stalas mažose erdvėse šiandien – populiarus pasirinkimas. Nedidelis plotas reikalauja atidumo derinant baldus ir kuriant interjero kompozicijas. Transformuojamieji stalai čia tampa vienu dažniausių sprendimų, nes jie padeda taupyti vietą. Visgi, šio tipo baldai naudingi ne tik tokiu atveju.

 

Kada rinktis transformuojamąjį stalą?

 

Gyvenantys vieno ar dviejų kambarių bute dažnai siekia išnaudoti turimą erdvę kaip įmanoma geriau. Jiems transformuojamieji stalai – ne naujiena. Tačiau gali kilti klausimas, kuo šie baldai naudingi kitais atvejais. Pateikiame kelias situacijas, kada verta rinktis kintamo aukščio stalus.

 

  • Jei namuose vyrauja minimalizmas

 

Minimalizmo idėjomis grįstas gyvenimo būdas traukia daugelio dėmesį. Reguliuojamo aukščio stalas puikiai tiks tiems, kurie nenori apkrauti erdvės nereikalingais baldais, ieško minimalaus, paprasto ir funkcionalaus sprendimo namams.

 

  • Jei ieškote baldo, kuris pabrėžtų interjero modernumą

 

Nemažai žmonių šiandien vietoj klasikos renkasi modernumą, šiuolaikiškus technologinius sprendimus. Jiems labai svarbu, kad toks polinkis atsispindėtų ir interjere. Transformuojamasis stalas pabrėš ne tik būsto modernumą, bet ir šiuolaikiškas pačių gyventojų pažiūras.

 

  • Jei dažnai rengiate susibūrimus su draugais

 

Įprastai šeimos vakarienei užtenka nedidelio valgomojo stalo. Tačiau kai namuose susirenka daugiau žmonių, jo gali ir nepakakti. Galimybė reguliuoti aukštį ir paviršiaus plotą leidžia ant stalo sutalpinti daugiau vaišių ir šalia susodinti daugiau žmonių.

 

  • Jei namuose gyvena daugiau nei 4 asmenys

 

Reguliuojamo aukščio stalas taip pat pravers gausioms šeimoms. Įprastomis dienomis stalas gali būti stilingu akcentu. Padidinus baldo aukštį ir plotį, patogu įsitaisyti pietų ar vakarienės. Toks stalas natūraliai skatina bendrauti ir dalytis dienos įspūdžiais.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

Nusprendusiems vietoj įprasto stalo rinktis transformuojamą, pateikiame kelis naudingus patarimus. Pasinaudoję jais, puikų stalą atrasite paprasčiau ir greičiau.

 

  • Atsižvelkite į šeimos narių skaičių – tai padės lengviau išsirinkti stalo dydį.
  • Derinkite stalą prie kitų baldų spalvų. Taip sukursite nuoseklų, harmoningą interjerą.
  • Baldo forma gali būti ne tik kvadratinė. Dėmesio vertas ir pailgas, ir apvalus, ovalus stalas. Prie apvalaus staliuko galima patogiau susėsti, o keturkampis baldas gerai dera prie klasikinio interjero. Rinktis verta atsižvelgiant ne į tik į interjerą, bet ir į komfortą.
  • Stalo gamybos medžiagas rinkitės pagal interjerą. Baldas gali būti pagamintas iš medienos, akmens arba betono imitacijos. Šis pasirinkimas taip pat priklauso nuo namų interjero stiliaus ir jame dominuojančių detalių.

 

Šiuolaikiškas reguliuojamo aukščio stalas gali būti ne tik vietą taupančiu baldu, bet išskirtiniu, funkcionaliu, praktišku ir stilingu interjero akcentu. Papildykite namus išskirtiniu stalu, leisiančiu jaukiai įsitaisyti ne tik šeimos nariams, bet ir svečiams.