Nestandartiniai baldai – sprendimas ieškantiems originalių idėjų

Namų jaukumo ir komforto pagrindą sudaro baldai. Nuo to, kokius juos pasirenkame, stipriai priklauso ne tik interjero dizainas, bet ir mūsų savijauta, patalpos atmosfera. Vis dėlto, norint įgyvendinti originalias interjero idėjas, įprastų formų baldų ne visuomet užtenka. Sprendimas – individualus baldų užsakymas arba nestandartiniai baldai. Pasakojame plačiau, kur ir kaip pritaikyti pastaruosius.

Nestandartinių baldų privalumai

Namų jaukumas bei funkcionalumas priklauso ne tik nuo pasirinktų minkštųjų, bet ir korpusinių baldų, tokių kaip spintos, stalai, lentynos. Standartiniai baldai turi ribotas pritaikymo interjere galimybes, todėl jie pasunkina ir dizaino pasirinkimą. Kyla klausimas, kodėl transformuojami sisteminiai baldai yra geras pasirinkimas? Pristatome Jums kelis jų privalumus.

  • Nestandartiniai išmanūs baldai leidžia keisti jų dizainą priklausomai nuo poreikių. Pavyzdžiui, galimas atlošų kampo reguliavimas. Galimybė jį ištiesti, sulenkti, reguliuoti aukštį – taip pat svarbus privalumas.
  • Išmanieji nestandartiniai baldai padeda sutaupyti vietos mažuose būstuose. Naudojant juos, vienoje patalpoje galima įrengti ir svetainę, ir valgomąjį, o kartais – dar ir miegamąjį.
  • Sisteminiai baldai taip pat gali padėti išsiskirti, sukurti ne tik patogų, bet ir originaliai atrodantį interjerą, kurį galima keisti vos panorėjus. Tokie baldai – labai mobilūs, lengvai transformuojami, išsiskiriantys technologiniu pažangumu.

 

Kur ir kaip juos pritaikyti?

Jei manote, kad išmaniuosius baldus pritaikyti galima tik svetainės erdvėje – labai klystate. Jaukumo, funkcionalumo ir išmanumo derinys taip pat gali praversti ir miegamajame, ir valgomajame.

Jei svetainės erdvė nedidelė, o joje norisi paskirti vietos ir valgomajam, rinkitės vieną transformuojamąjį stalą. Tokiu atveju, įsigiję reguliuojamo aukščio ir pločio stalą, galėsite džiaugtis kelias skirtingas funkcijas atliekančia erdve. Žemas jis gali būti naudojamas kaip jaukus kavos staliukas, o pakėlus ir praplėtus – kaip visą šeimą talpinantis pietų stalas.

Nesinori apkrauti mažos virtuvės papildomomis spintelėmis ar stalčiais? Vietos įrankiams ir kitiems daiktams galite rasti ir kitur. Pavyzdžiui, pasirinkę stilingus valgomojo baldus (stalą, suoliuką ar taburetes), po kuriais rasite kompaktiškus stalčiukus. Tokie nestandartiniai baldai neapkraus erdvės ir atliks daiktų laikymui skirtos vietos funkciją.

Būstuose, kuriuose viskas turi tilpti į nedidelę patalpą, dvigulė lova tik apkraus erdvę. Šiuo atveju gelbėti gali spintos-lovos komplektas. Tokie sisteminiai baldai leis dienos metu paslėpti lovą ir džiaugtis erdviu miegamuoju su talpia, tačiau aplinką pagyvinančia spinta. Papildomai galite priderinti kelis minkštuosius krėslus – taip iš miegamojo patalpa galės greitai virsti jaukia svetaine.

Netradiciniai sisteminiai baldai leidžia džiaugtis funkcionalia būsto erdve, kuri visiškai priklauso nuo šeimininkų poreikių ir norų. Sukurkite originalų ir praktišką būsto dizainą, kuriuo galėtumėte didžiuotis.